Návrat draků PDF, ePub, Kindle

By | 03/29/2018

Návrat draků

Na stopě posledním žijícím dinosaurům.

Hartwig Hausdorf ve své knize tvrdí, že pravěký svět nezanikl. Podle jeho názoru na Zemi dosud žijí tvorové, kteří ji obývali před dvěma sty až šedesáti miliony let, v období geologických útvarů jura a křída.
Protože autor více než postulátům oficiální vědy dává přednost praktickým pozorováním a očitm svědectvím, zavádí čtenáře do odlehlých, téměř nepřístupných koutů naší planety, které tvoří takzvané ekologické niky, v nichž mohli pravěcí živočichové přežít. A tak jedno svědectví stíhá druhé.
Hausdorfovo líčení kontaktů člověka s prehistorickými zvířaty je zároveň polemikou s vědeckým establishmentem, jehož představitelé většinou nejsou ochotni rozšířit stávající, příliš úzce nazíraný obraz světa.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Návrat draků zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Návrat draků (0.00 EUR)


Stažení Návrat draků zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Die Rückkehr der Drachen (2003)

  Žánr:
  Literatura naučná, Příroda, zvířata
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  grobi2

  08.09.2017

  Kniha je naprosto úžasným pohledem na skutečnosti, které se v běžných mediích nedočtete. Nětuším, zda "sépie rodu Octopus" je nepřesnost vzniklá překladem nebo tiskem české verze, protože originál jsem neviděl a němčinou nevládnu, ale jde spíše o to, že ti to živočichové ( žijící fosílie) by dle klasické vědy měli vymřít už ve druhohorách a ono je to trochu jinak. Nebo jak jinak si vysvětlit žijícího pterodaktyla nebo pteranodona???

  StrYke

  22.07.2013

  Dosud mé nejnižší hodnocení. Návrat draků je tenká a dobře čtivá knížka, která je však většinou tak stručná, že jsem měl někdy pocit, že autor vůbec neví, o čem píše. Ale to by se dalo ještě přehlédnout.. Důvodem nízkého hodnocení je ale fakt, že kniha mnohdy udává naprosto špatné informace! Příkladem budiž fakt, že v knize vystupuje "sépie rodu Octopus"…

  RoseDawson157

  29.09.2012

  Úžasně zajímavě napsaná knížka o tom,že zde ještě možná žijí potomci pravěkých tvorů.Mám ji doma a za nic bych ji nevyměnila.Některé příběhy jsou opravdu děsivé.