Náhrdelník a kalabasa PDF, ePub, Kindle

By | 05/29/2018

Náhrdelník a kalabasa

Třetí princezně, nejoblíbenější dceři císaře, se ztratil z naprosto nepřístupného Vodního sídla vzácný perlový náhrdelník. Princezna odjíždí za 2 dny k otci do sídelního města a náhrdelník musí mít. Požádá o pomoc soudce Ti. Ten cestuje inkognito jako doktor. Podaří se mu včas najít náhrdelník a zachránit tak nejen postavení, ale i lásku?

Soudci Ti nezbývá mnoho času, ale pomůže mu jeho detektivní talent, štěstí i Mistr Dýně – taoistický mnich. Proč i on pomáhá princezně? To je tajemství, které zůstane jen mezi ním, soudcem Ti a vámi čtenáři.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Náhrdelník a kalabasa zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Náhrdelník a kalabasa (0.00 EUR)


Stažení Náhrdelník a kalabasa zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Příběhy soudce Ti (16.)

  Originální název:

  Necklace and Calabash (1967)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Slovenský spisovateľ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  Dandulka

  25.12.2017

  Příběh je krásný jako pokaždé, ale tahle kniha má jednu velkou vadu na kráse! V překladu je příliš mnoho chyb a ty kazí požitek z četby. Jen by mě zajímalo, jak se dá v české gramatice rozdělit písmeno "ch". Dosud jsem naivně věřila, že to nejde. Tahle kniha mne však přesvědčila o opaku! No hrůza!!!!!

  frantisek8863

  31.07.2017

  Historická detektivka s oblíbenou postavou. Jen mě přijde, že čím výše se Ti dostává, že díky intrikám to není tak zajímavé a vtipné jako dříve se svými pomocníky a obyčejnějšími soudními případy. Ovšem na čtivosti to nic neubírá.

  Majdule

  26.02.2017

  Soudce Ti je silná a charismatická osobnost a je takovým i v tomto příběhu. Tady sice chvilku tápe, ale přijde všem tajemstvím na kloub právě včas. Osvědčí nejenom důvtip a talent na vyšetřování, ale i moudrost a skromnost. Je to postava vnitřně mimořádně konzistentní, s velkým citem pro etiku, a přitom to není žádný studený a nudný panák. Napadá mě, proč takové postavy působí věrohodně jen v příbězích z minulosti? Byli by směšní? A ještě poznámka, je to docela dost akční příběh.
  90 %

  Ivan F

  21.08.2016

  Výborné čítanie, jeden z mojich najobľúbenejších príbehov o sudcovi Ti.

  Koka

  30.05.2016

  Vynikajúce! Kombinácia taoizmu s kriminalistikou a nevtieravým opisom špecifík života v stredovekom čínskom posádkovom meste, zaujímavosti o spôsobe obliekania, stravovania, prevádzkovaní hostinca, motivačných opatreniach pre zvýšenie cestovného ruchu, o administratívnom riadení spoločnosti :=)). Ale aj opis neuveriteľne krutých spôsobov mučenia, úskočnosti a zločineckých praktík, ktoré sú – zdá sa – večné. Nemenia sa ani intrigy vo vládnych kruhoch. A "pán Tekvica" nebol až taký dutý, ako by sa zdalo.

  honajz

  04.02.2014

  Opět něco zcela jiného. Jiný půdorys příběhu, chybějí i oblíbení soudcovi pomocníci, ale nechybí jistá mystika, tajemství, hry s počasím. A co zaujme především, a před čím klobouk dolů, je spousta detailů a fakt, která jsou zde ústrojně použita (podmínky vstupu do paláce, použití barev oděvů, způsoby účetnictví v té době a celá řada dalších drobností, díky nimž má člověk pocit, že je v té době skutečně). Samotné případy však poněkud kulhají a zaostávají – přece jen mi přišlo zmizení ženy hostinského, vražda účetního a ztráta náhrdelníku pospojované trošičku násilně, včetně oné heroické vsuvky s lezením po zdech hradu. Stejně tak motiv u náhrdelníku mi přišel poněkud laciný na tolik vražd a konspirací. Zajímavou postavou je mistr Dýně, a možná – pokud se tak nestalo v jiných knihách, které jsem ještě nečetl – by si zasloužil daleko větší prostor.

  hortenzie

  07.08.2012

  Výborná detektivka.

  vitavita

  04.04.2012

  První kniha, kterou jsem o soudci Ti a té doby ….