Náhoda PDF, ePub, Kindle

By | 05/29/2018

Náhoda

Čím se řídí šťastná a nešťastná náhoda? Tato otázka trápí lidstvo víc než málokterá jiná. Co je to štěstí a proč je mají tak často ti, kteří si je nezasluhují? Jak můžeme předpovídat náhodné jevy, ke kterým kolem nás dochází? A jak je můžeme ovlivnit? Svým způsobem zůstane náhoda asi vždy tajemstvím, ale s použitím jazyka matematiky ji nyní můžeme přejmenovat na ?pravděpodobnost?, popsat ji a odvodit rovnice, které vypovídají o jejích vlastnostech. Vezme si mě má přítelkyně? Vydělám na svých investicích? Vrátím se v pořádku z cesty? Pomocí teorie pravděpodobnosti a vzorců z této knihy lze odpovědi na uvedené otázky alespoň odhadnout.Kniha v českém jazyce!


Stažení Náhoda zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Náhoda (0.00 EUR)


Stažení Náhoda zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Chance (2004)

  Žánr:
  Literatura naučná, Věda
  Vydáno: , Dokořán
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Phaennomen

  03.11.2012

  Kniha plná zajímavostí a možná překvapivých pravd ze světa matematiky a statistiky. Pro někoho možná hůře stravitelná, pro mě však docela čtivá a zajímavá, i když jsem toho hodně znal předtím (studoval jsem matematiku). Jak psal kolega přede mnou – za pár korun z Levných knih je to určitě dobrá investice.

  Captain

  17.08.2012

  Bohužel docela nijaká kniha. Určitě se tu najdou nějaké zajímavosti ale jelikož mě podobně laděné knihy baví a čtu je, tak jsem většinu už věděl. Na můj vkus také až moc matematických vzorců, stačilo je napsat jednou a potom už jen sdělovat výsledky. Na druhou stranu beru jako plus části věnované hazardu.

  Za pořizovací cenu (20kč v Levných knihách) bych ale rozhodně neváhal. Na téma pravděpodobnosti a náhody také doporučuji knihu z edice Děsivá věda, sice je laděná pro mladší publikum ale přesto se tam dozvíte spoustu pravdivých zajímavostí.