Mystická zvířata PDF, ePub, Kindle

By | 04/26/2018

Mystická zvířata

Vstupte do světa mystických zvířat, průvodkyní vám bude Jitka Sani, její andělé a zvířecí přátelé. Kniha vás seznámí s bohatými autorčinými zkušenostmi, jak za pomoci mystických zvířat obohatit své meditace. Každý z nás je jedinečný a má právo vytvořit si vlastní láskyplné obrazy a vtisknout jim život. Dále se dozvíte o symbolice jednotlivých zvířat a jejich vztahu k určitým lidským charakterům. Atmosféru knihy dotvářejí poutavé autorčiny ilustrace.Kniha v českém jazyce!


Stažení Mystická zvířata zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Mystická zvířata (0.00 EUR)


Stažení Mystická zvířata zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus, Příroda, zvířata
  Vydáno: , Ottovo nakladatelství – J. Otto
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  sira

  14. ledna

  Příjemná kniha, která nabízí další možnou cestu k našim zvířecím průvodcům. Z knihy čiší láska autorky ke zvířatům a obrázky jsou úplně snové. Touto oblastí se zabývám dlouho, takže nemám problém s odkazy na anděly, minulé životy apod. Pro někoho, kdo s touto oblastí začíná, může být kniha trošku plná informací, které si má dohledat, protože v ní nemá vysvětlení, ale proč ne:-)

  Lucif

  20.11.2016

  nádherné obrázky :0*

  Varvara

  31.08.2016

  V knížce rozebírá autorka necelých 20 zvířat s tím, že některé druhy jsou v knize dvakrát, ale rozebrány zvlášť – např. bílý kůň a hnědý kůň. Asi nejvíc prostoru věnuje vlkovi a psovi. Dál je tu vydra, jaguár, havran, delfín, orel, tygr, liška ad. zvířata. Postrádám jelena, ale co se dá dělat.
  Knížka je vizuálně líbivá, na křídovém papíře, i když obrázky autorky můžou být pro někoho už kýčovité.
  Je tu navržený originální přístup k silovým zvířatům a to jejich propojení s astrologií. Autorka např. navrhuje, aby si čtenář našel pro každou oblast představovanou astrologickým domem své silové zvíře, spojence. A také každému zvířeti přiřazuje planetu podle jejího nacítění. Tedy také navrhuje zpracovávat horoskopické aspekty s pomocí zvířat. Je zkrátka znát, že paní je astroložka. Ale nic nevnucuje.
  Přiznává, že má ve svém horoskopu silného Neptuna, zároveň je narozená v Rybách. Tomu odpovídá i její styl – hodně vychází ze svých vlastních snů (i denních) a vizí.
  Často se odkazuje na anděly (např. aby pomohli čtenáři najít silové zvíře), což může být pro někoho těžko stravitelné anebo uchopitelné, protože jak se s anděly spojit (a poznat, že jsou to opravdu andělé), tu autorka nepopisuje. Ale nad anděly se dají případně zavřít oči. Však autorka sama tvrdí, ať každý pracuje s bytostmi, které mu vyhovují.
  Úvod se mi četl dobře, text pěkně plynul.
  V textu o zvířatech je na můj vkus hodně balastu (ve stylu "jeden kamarád mi říkal, že…"), u poselství jednotlivých zvířat vychází autorka především z meditací a z vlastních zkušeností s těmito zvířaty. Často jsou v těchto kapitolách úvahy na různá témata, např. o zlu či zodpovědnosti, díky kterým se autorka od zvířete odklání. Prostě píše, jak jí to plyne (Neptun). Komu tenhle styl vyhovuje, tak bude s knihou zřejmě spokojen.
  Já hodnotím vcelku na cca 75 %.
  Pardon, nakonec z komentu vylezla nehotová recenze…