Muminek 1 PDF, ePub, Kindle

By | 03/29/2018

Muminek 1

První svazek chystané pentalogie obsahuje čtyři delší příběhy: Muminek a loupežníci, Muminek a rodinný život, Muminek na Riviéře a Muminkův pustý ostrov.
Vítejte v čarovném, imaginárním světě muminího údolí, kde se každý rychle zamiluje do jeho líbezných snílků, popudlivých intrikánů a tvořivých neumětelů hledajících lásku, slávu a bohatství. Ať už jde o muminkovu nechtěnou roli moderního umělce nebo o snahu fatální ženy Slečny Ferky nasoukat se do miniaturních bikin či Čenichovo vtíravé a zištné nabízení elixíru života, všechny tyto kouzelně meandrující příběhy Tove Janssonové určitě potěší její oddané čtenáře i ty, kdo se s jejím dílem dosud nesetkali.
Půvab těchto kreslených stripů tkví i v tom, že ač vybavené postavičkami pro malé čtenáře, byly určeny pro dospělé.



Kniha v českém jazyce!


Stažení Muminek 1 zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Muminek 1 (0.00 EUR)


Stažení Muminek 1 zdarma kniha:

MIRROR-2




Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Muminek (1.)

  Originální název:

  Moomin

  Žánr:
  Komiksy, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Argo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  kní

  31.05.2017

  Kluci a holky – tenhle komiks byste si měli prohlédnout a přečíst, ať je vám let kolik chce. Jak říká Mimla, jedno smyšlené autorčino alter ego, těm, kdo si dělají starosti a trápí se: "Dá se ležet na mostě a hledět na tekoucí vodu. Nebo běhat a čvachtat se bažinou v červených holínkách. Nebo schoulit se do klubíčka a poslouchat, jak do střechy bubnuje déšť. Dobrý život je náramně lehký."

  MOu598

  28.04.2017

  Nemám ráda komiksy, v knížce jsou čtyři. Obsah nic moc, žádné slovní perly. Nejsou zřetelné charaktery postaviček. A jsou jakoby dospělí.
  Často se zde objeví navíc nějaký malý tvoreček. To se mi líbí.
  Jinak nic moc. Ale Mumínky miluji.

  Jizi

  16.08.2016

  Nádherná kniha, která je všechno, jen ne pro děti. Muminci jsou samozřejmě úžasně roztomilí a celý svět Tove Jansson imaginativní a hravý, ale příběhy ve stripech vyprávěné mají s krásnou ironií co říct hlavně dospělým. A pokud je necháme, můžou nás zase o kousek blíž posunout k tomu, abychom dokázali prostě "žít v klidu, sázet brambory a snít".