Motýlí sny PDF, ePub, Kindle

By | 05/25/2018

Motýlí sny

Nádherná sbírka milostných a smyslných básní jablonecké autorky je třiatřicátým svazkem prestižní edice Básníci třetího tisíciletí. Brtnická básnířka Tereza Kabátková o verších Ivety Bakrlíkové napsala: "Motýlí sny jsou jasně definovatelné jako vyznání. Na každé stránce, v každé básni, nacházím prvky vyznání osobě srdci blízké a z každé z nich na mě dýchá láska – pocit, že bez druhého to nejde. V této knize si každá mladá dívka, respektive každý mladý muž, najde to pravé. Jestli neví jak, těmito básněmi může lehce, chytře a s elegancí sdělit své city svému protějšku." A opavský básník Jiří Pělucha k tomu dodává: "Tuto knihu jsem vděčně vstřebal jako krásně smutný román. Nemohu říci, proč mě autorka takovým způsobem dostala. Touha, vroucnost a věrnost se ve slokách proplétají s marností a zklamáním, aby s převahou zvítězily nad zatrpklostí a rezignací."Kniha v českém jazyce!


Stažení Motýlí sny zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Motýlí sny (0.00 EUR)


Stažení Motýlí sny zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Poezie
  Vydáno: , Alisa
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)