Mnohochuť PDF, ePub, Kindle

By | 05/25/2018

Mnohochuť

Zajímavá sbírka básní Martina Korečka z Chrudimi vychází v prestižní edici \"Básníci třetího tisíciletí\". Básnířka Jana Polcarová z Brodů u Podbořan o knize napsala: \"Mnoho chutí mají Korečkovy verše – zamilovanost s létáním do oblak, smutek a ztráta víry v dobro, vzlety i pády, radost i smutek, to vše okořeněné životními zkušenostmi a zamíchané srdcem. Je příjemné ochutnávat ze široké nabídky emocí, kterou autor nabízí. S otevřeností, s jakou nám servíruje své nitro k ochutnání, se často nesetkáváme, a proto všem čtenářům přeji skvělé gurmánské prožitky a s jeho Mnohochutí dobrou chuť!\" A básnířka a výtvarnice Vladimíra Antoňů k tomu dodala: \"Každá žena by si přála být múzou pro milostné verše, podobné básním v této knize. Čtenářky si mimo jiné jistě budou přát, aby stříbro z měsíce mohlo vstoupit do jejich horkého dechu a aby jejich partnerský život chutnal s příchutí sachru, byl teplý jako kavárna a provoněný čokoládou.\"Kniha v českém jazyce!


Stažení Mnohochuť zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Mnohochuť (0.00 EUR)


Stažení Mnohochuť zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Poezie
  Vydáno: , Alisa
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)