Minutu ticha za mé lásky PDF, ePub, Kindle

By | 05/30/2018

Minutu ticha za mé lásky

Román, jehož příběh označuje autor jako "román jednoho svědomí". Mladý schopný inženýr, který se vrátil z prvé světové války jako hrdina od Zborova, přichází do civilního života a nejtěžší bitvy o ženu, existenci, o ideály a o úctu k sobě samému jej teprve čekají v míru, v osvobozené vlasti. V tomto boji se však zpronevěří svým někdejším přísným zásadám, sejde z pravé cesty a začne si obecný ideál přizpůsobovat vlastním potřebám. V momentu, kdy to chápe, je už příliš daleko a vysoko ve svém životním úspěchu, aby mohl zpět. A tak mu nezbývá než ve svém srdci odstát minutu ticha za své lásky.



Kniha v českém jazyce!


Stažení Minutu ticha za mé lásky zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Minutu ticha za mé lásky (0.00 EUR)


Stažení Minutu ticha za mé lásky zdarma kniha:

MIRROR-2




Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Romány, Literatura česká
  Vydáno: , Československý spisovatel
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Harry

  07.12.2015

  Román se mi četl , i přes časové skoky , celkem dobře – hlavní postava Šimon se dostává od rakouských zákopů, přes legionáře v Rusku do vznikající republiky a nedá se říci, že by se mu v životě dařilo. Autor dovede "vyprávět"a popisovat prostředí .

  Vojslava

  22.12.2013

  Pluhař se čte celkem dobře; a téma deformace ideálů slabé povahy hlavního hrdiny je zpracováno hodně věrohodně – čtenáře občas za něj vyloženě "hanba fackuje". Kdo má tento typ literatury v oblibě, snad se dokáže do knížky "včíst".