Messerschmitt Me 262 PDF, ePub, Kindle

By | 06/26/2018

Messerschmitt Me 262

Kniha v 21 kapitolách predstavuje vznik, vývoj a bojové použitie jedného z najznámejších nemeckých lietadiel 2. svetovej vojny, prúdovej stíhačky a stíhacieho bombardéru Messerschmitt Me 262. Ponúka množstvo spomienok pilotov, zaujímavé fotografie (napríklad prierezy rôznych plánovaných verzií Messerschmittu Me 262) a v podstate popisuje celú históriu tohto lietadla od letu prvých prototypov až po ťažké a v podstate už zbytočné boje, ktorých sa zúčastňovali Messerschmitty Me 262 v priebehu roka 1944 až do konca vojny.

Jej autorom je nemecký pilot Mano Ziegler, ktorý túto knihu venoval ako pomiatku svojim spolubojovníkom: Heinz Bär, Walter Nowotny, Kurt Welter, ktorí boli vôbec najúspešnejšími stíhacími pilotmi bojujúcimi na tomto type lietadla a testovaciemu pilotovi Fritzovi Wendelovi, ktorý významne prispel pri vzniku a vývoji Messerschmittu Me 262.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Messerschmitt Me 262 zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Messerschmitt Me 262 (0.00 EUR)


Stažení Messerschmitt Me 262 zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Turbinenjäger Me 262 (1989)

  Žánr:
  Literatura naučná, Vojenství
  Vydáno: , Mustang
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  p3tris

  26.10.2017

  I když Mano v této knize nepopisuje své zážitky, ale kolegů, kteří létali na proudových Me-262, dělá to velmi čtivě. Je vidět, že prostředí dokonale zná a atmosféra u většiny letek byla na konci války podobná. Několik kapitol také věnuje Messerschmittovu unáhlenému slibu Hitlerovi, kdy slíbil přestavět stíhačku na rychlý bombardér, který ale nikdy úplně nevyzrál. Rozhodnutí oddálilo nasazení Vlaštovky o dva roky. Z textu je doslova cítit frustrace pilotů, kteří měli k dispozici špičkovou techniku, ale nemohli jí používat.

  svickop

  25.03.2015

  Čtení je možná trochu nudné a nezáživné, ale kniha má vysokou vypovídající hodnotu, o čemž například svědčí i to, že při správném utažení lopatek kompresoru tryskového motoru JUMO 004 musí lopatka vydávat komorní A – no kde se tohle jinde dočtete? Pokud Vás toto letadlo zajímá, bude tato kniha pro Vás přínosem.