Messerschmitt Me 163 PDF, ePub, Kindle

By | 06/26/2018

Messerschmitt Me 163

Autor líčí vývoj a nasazení jednoho z nejobávanějších raketových stíhačů druhé sv. války. Kniha je zajímavá zvláště vyprávěním zkušenosti pilotů, kteří tento stroj "sedlali". Jsou zde z první ruky popisovány technické problémy, ale i kvality a přednosti tohoto raketového stíhače. Kniha je doplněna několika fotografickými přílohami a kresbami mapujícími vývoj prototypů, leteckých nehod a bojových jednotek i nejznámějších pilotů.Kniha v českém jazyce!


Stažení Messerschmitt Me 163 zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Messerschmitt Me 163 (0.00 EUR)


Stažení Messerschmitt Me 163 zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Raketenjäger Me 163 (1989)

  Žánr:
  Literatura naučná, Vojenství
  Vydáno: , Mustang
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  p3tris

  06.10.2017

  Messerschmitt Me-163 Komet bylo první operačně nasazené letadlo s raketovým pohonem. A také letadlo, které má na svědomí více pilotů vlastních, než nepřátelských. Muži ze speciální jednotky Erprobungskommando 16 riskovali a ztráceli své životy, aby u něj vychytali dětské neduhy. Jedním z nich byl i Mano Ziegler, který barvitě popisuje nadšení z nové technologie i smutek nad častou ztrátou přátel. Stejně tak i běžný vojenský život a závěrečné rozčarování těch, kteří stáli na špatné straně. Jako bonus je přidána kapitola o práci konstruktéra Alexandera Lippische včetně bohaté fotodokumentace.

  tenax

  08.08.2013

  Napínavé líčení, autentické zážitky, dokumentární fotografie – to vše činí z knihy svým způsobem dobový dokument. Mám trochu pochybnosti o morálních kvalitách aktérů – nacistických pilotů, kteří jsou autorem líčeni jako lidé zanícení pro věc letectví, nic víc a nic méně, bez ohledu na to, jakým cílům má zkoušené letadlo sloužit. Tady už jde asi o Zieglerovu projekci poválečných zkušeností a potřeb. Ale jinak je to kniha zajímavá, psaná prostým, živým jazykem, velice čtivá.