Martova pole PDF, ePub, Kindle

By | 06/22/2018

Martova pole

Historie nejznámějších evropských, severoafrických a předasijských bojišť od dob antiky až po 2. svět. válku. Autor, který všechna popisovaná místa osobně navštívil, rozděluje materiál své knihy do 4 větších celků s názvy Tráva, Písek, Voda, Kámen a v každém oddíle pak umisťuje 6 samostatných kapitol, věnovaných 6 místům, proslulým nějakou bitvou či významným bojovým střetnutím.Kniha v českém jazyce!


Stažení Martova pole zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Martova pole (0.00 EUR)


Stažení Martova pole zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura faktu, Literatura česká, Historie
  Vydáno: , Orbis
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  pupak13

  26.07.2016

  Knížka je psána formou jednotlivých nezávislých na sobě kapitol, což sice nemám rád, protože sotva se do nějaké kapitoly začtu, tak už končí, ale tento autor mě mile překvapil svým spisovatelským uměním. Určitě mu dám ještě šanci s nějakou jinou knížkou. Snad jediné minus je (a za to autor nemůže) špatná kvalita papíru. Jednotlivé listy jsou lesklé a při nevhodném světle se kniha špatně čte.

  PeBl

  07.06.2015

  Kniha přináší historické momenty z různých bojišť Evropy a okolních zemí psané téměř romantickým stylem autora, který osobně navštívil každé bojiště v knize popisované. Rovněž se zde ve stručnosti od dětských let až po roli dědečka odvíjí jeho vlastní život. Kdo nemůže nebo nechce projíždět všechna bojiště osobně, může sáhnout po této knize která mu vše zde popsané barvitě vylíčí.