Mara PDF, ePub, Kindle

By | 05/24/2018

Mara

Román zachycuje život malého semihradského městečka v padesátých letech minulého století, jehož obyvatelé se skládají z drobných řemeslníků a obchodníků rumunské, maďarské a německé národnosti. Už sama tato pestrá směsice lidí ve východním cípu rakousko-uherské monarchie prozrazuje autorův záměr zasadit děj příběhu vydechujícího atmosféru zašlích časů do prostředí trvalých třenic sociálních, národostních a náboženských.

Existence Slaviciových hrdinů je vyplněna bojem o právo na život. Hlavní protagonistkou je Mara, chudá vdova, matka dvou dětí, která si svou houževnatostí a cílevědomostí vybojuje místo ve společnosti pohrdající její chudobou, ale život obou jejích dětí je přirozeným důsledkem domácích a společenských poměrů, v nichž vyrůstají. Dcera Persida prožívá osud svobodné matky a její bratr si po ztrátě iluzí volí dlouholetou vojenskou službu…
Kniha v českém jazyce!


Stažení Mara zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Mara (0.00 EUR)


Stažení Mara zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Odeon
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)