Máme se téměř báječně PDF, ePub, Kindle

By | 06/28/2018

Máme se téměř báječně

Sex, lži a nenávist. A možná i trochu lásky.

Seznamte se s Dobsonovými a Jamiesonovými, dvěma rodinami na pokraji nervového zhroucení. Jack Dobson odešel od manželky a dvou dětí, když jeho mladá přítelkyně Nina otěhotněla. Teď se cítí jako trapný hejsek a Nina, která vyměnila divoké noci s kamarádkami v klubech a hospodách za klidné noci doma a za utírání zvratků své dcery, si připadá jako otrok. Takže když jí Jack oznámí, že pojedou na luxusní dovolenou do Itálie, Nina je radostí bez sebe – dokud se nedozví, že s nimi pojedou i Jackovy děti – jedenáctiletý Saul a třináctiletá Tabita.

Greg Jameson si je zcela jistý, že tohle bude jeho poslední rodinná dovolená, po návratu se chystá od své ženy Alice a dvou synů odejít. Greg je vysoce výkonný ředitel reklamní agentury a Alice (se svými sukněmi na gumu, nepoživatelnými večeřemi a neoholenýma nohama) se k jeho image prostě nehodí. Avšak Alice, aniž by věděla o jeho záměrech, má svůj vlastní plán: znovu otěhotnět… Zábavné, inteligentní a překvapivě upřímné. Kniha Máme se téměř báječně pojednává veskrze o rodinném životě – tedy o cizoložství, žárlivosti, hněvu a jen sem tam o lásce a náklonnosti.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Máme se téměř báječně zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Máme se téměř báječně (0.00 EUR)


Stažení Máme se téměř báječně zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Having a Lovely Time (2005)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Jota
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  Davina

  20.02.2016

  Na mě trochu depresivní kniha… Nedokázala jsem se do ní začíst. Nebavila mě, možná proto, že jsem mladá a neprovdaná a od manželství si slibuji opravdu něco jiného. Takže knihu odkládám a doufám, že už se k ní nikdy nevrátím.

  Klarinet

  15.01.2016

  "Nikdy u chlapa nekritizuj jeho schopnost řídit auto, jeho smysl pro orientaci, jeho vlasy, jeho kravatu, fotbalový tým, jeho děti…." Jak pravdivé! I knížka je tak pravdivá, ze života, rádoby šťastné rodiny s nešťastnými rodiči na dovolené…a nové začátky.

  lenuskav

  03.01.2014

  celkem drsná realita….ale náderná knížka,přečteno jedním dechem…

  Kačík

  01.01.2012

  Pro mě až moc moderní kniha. Čtení by člověka mělo pozitivně naladit, tento titul mi však přivodil spíše depresi a ne příliš pěkný obrázek o tom, jak manželství vypadá po 15ti letech. Ještě že byla kniha půjčená, sama bych si ji rozhodně nekoupila.

  bai.Cerna

  13.08.2011

  Čtivé, super jazyk i styl:)

  kroftik

  10.07.2011

  Hezký román. Ze života o životě. O tom, že ať je člověk jaký je, každý má nějakou přestavu o životě, svoje sny a naproti tomu svoji realitu. Zpočátku jsem měla problém s tím, že je v knize poměrně dost postav, ale časem jsem si je všechny uspořádala a zařadila. Naopak si myslím, že jejich množství a naprosto odlišné, velmi dobře vylíčené charakteristiky byly jedině ku prospěchu. Kniha stojí určitě za přečtení.