Má jediná láska PDF, ePub, Kindle

By | 06/22/2018

Má jediná láska

Olivia Devonshirová rozhodně nepatří k těm ženám v Anglii, které by mohly snít o šťastném manželství z lásky a spokojeném životě. Kdo z urozených a bohatých šlechticů by stál o ženu, která nahá tančila před cikány, tělo má poseto nesčetnými tetovanými obrazy a ještě k tomu má nemanželského čtyřletého syna? Její otec však potřebuje, aby se vdala a aby její poskvrněná pověst dál nekazila šťastnou budoucnost mladší Emily, která svému otci tolik připomíná milovanou zesnulou manželku. Proto otec Olivii s velkým věnem nabízí nechvalně známému Milesi Warwickovi, který se topí v dluzích. Miles by se však rád oženil s mladší Emily, s kterou měl před lety milostný poměr a ještě stále ji miluje. Finanční situace ho však donutí, aby změnil svůj názor a s Olivií se oženil. Ještě před svatbou se však spolu domluví, že jejich vztah bude čistě obchodní. Zpočátku jde všechno tak, jak si Miles představoval. Olivie nechá opravit chátrající sídlo, najme nové služebnictvo a kuchaře, a dokonce Milesovi pomůže zachránit jeho krachující doly. Zakrátko však Miles zjišťuje, že Olivie vůbec není tak ošklivá, jak si původně myslel, že je velmi chytrá, milá a že ho začíná přitahovat. Jeho city jsou stále silnější a nakonec se do Olivie beznadějně zamiluje. Olivie se mu svěří, že ho miluje už velmi dlouho a že je vlastně jediným mužem, kterého kdy chtěla. Když do Oliviiny lásky k Milesovi vstupuje její mladší sestra Emily, musí se Miles najednou rozhodnout mezi dvěma ženami…Kniha v českém jazyce!


Stažení Má jediná láska zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Má jediná láska (0.00 EUR)


Stažení Má jediná láska zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  My Only Love (1993)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Oldag
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  Lembac

  06. února

  Anotace knihy je opravdu vyčerpávající, takže popíšu jen své dojmy z příběhu a hlavních postav. Olivia je určitě silná žena, jen to podle mě s tou ochranou rodiny až k sebeobětování trošku přehání. Stejně tak její touha zachránit Milese je sice pochopitelná, vždyť ho miluje už od dětství, ale jinak je to dost riskantní podnik s nejistým výsledkem, zvlášt když je skoro čtyřicetiletý Miles vypodobněn jako dost nepříjemný zhýralec, opilec a hráč. No, ale láska už obměkčila nejedno zatvrzelé srdce prostopášníkovo, takže i v této knize se dočkáme romantického happy endu.
  Hezké čtení. Doporučuji!

  kackajh

  07.03.2017

  To byla moc krásná kniha. Sice mě Miles ze začátku dost prudil, ale Olivia byla skvělá, našla v něm jen to dobré a doslova ho zachránila. Krásné to bylo.

  ADAMILA

  05.03.2017

  Knihu jsem četla po druhé a krásně jsem se u ni odreagovala a odpočinula.Sice děj trochu protahovaný , ale přečetla jsem knihu rychle,dávám pět hvězdiček bez váhání.

  havrmoni

  01.02.2015

  Nádherná romantika a zařadím jí mezi ty,ke kterým se budu vracet.

  jaja10

  20.08.2013

  Krásná, dojemná, romantická knížka. Klidně si ji přečtu znovu a znovu.

  luci2

  18.05.2013

  Knížka se mi opravdu líbila. Je obdivuhodné co je ochotná Olivie udělat pro lásku. Líbila se mi její odvážnost. Je to moc hezký romantický příběh.

  lela25

  14.05.2013

  Dobře se čte romantická,ale i zajímavá.