Luisa a Lotka PDF, ePub, Kindle

By | 04/30/2018

Luisa a Lotka

Veselý, nevšední příběh dvou devítiletých dívek Luisy a Lotky, které se náhodně poznají o prázdninách na táboře a spiklenecky se hned dohodnou na záměně. Luisa a Lotka jsou dvojčata, která žila po rozvodu rodičů odděleně, a teď se rozhodly vzít osud do svých rukou. Každá tedy odjíždí k druhému rodiči s nadějí na jejich smíření, a z toho vzejdou humorné a spletité situace. Luisa a Lotka jsou sice stejná děvčata, ale přece jen tak jiná Oblíbená knížka mnoha čtenářek byla pro svou nápaditost, vtip i nestárnoucí námět několikrát zfilmována.Kniha v českém jazyce!


Stažení Luisa a Lotka zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Luisa a Lotka (0.00 EUR)


Stažení Luisa a Lotka zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Das doppelte Lottchen (1949)

  Žánr:
  Pro děti a mládež
  Vydáno: , Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (63)

  Přidat komentář

  DancerJaneBooks

  02. února

  Četli jsme ji před pár lety ve škole a je to moc hezký a originální příběh.

  M-arta

  10.12.2017

  Překrásný příběh se šťastným koncem o vztazích a lásce v rodině. Dcera ho přečetla jedním dechem a já v jejím věku taky.

  nycol

  03.10.2017

  Jako dítě jsem jí milovala.

  slimáčik

  23.09.2017

  Keď som videla film Pasca na rodičov s vtedy roztomilou Lindsay Lohan dvojmo, pripomenul mi iný tak veľmi podobný príbeh odohrávajúci sa v inom období, kde vystupuje pán skladateľ, hlavne detskej opery.
  Tak som si na stránkach CSFD vyhľadala detaily k filmu a pri mene autora predlohy sa mi automaticky doplnili ďalšie niekoľko desaťročí uložené spomienky. Trebárs aj na palacinky so šľahačkou a rozverne ihravé piesne spievané za sprievodu klavíra .
  Idem sa pustiť do pátrania, kam sa schovali Lujza i Lotka spolu s knihou. 😉

  leny.wood

  05.09.2017

  To je tak krásný a uvolňující návrat do dětství, který jasně ukazuje, že i v dospělosti bychom si měli tu a tam dětskou knížku přečíst 🙂

  Atanone

  29.07.2017

  Další kousek mého dětství. Tahle kniha mě dojímala moc ráda jsem ji četla znovu.
  Strašně jsem toužila po sourozencích (i když obdaření kamarádi to nechápali) a obzvlášť jsem toužila po sestře,se kterou bych všechno mohla sdílet. Moje přání se splnilo až ve zralém věku. Sesterství a bratrství nemusí být vždy jen po krvi a já ten dar dostala.

  book123

  20.06.2017

  Tahle knížka je moc hezká.Já osobně jsem si okamžitě oblíbila Luisu.Lotku jsem dlouho nemohla vystát, ale pak jsem si zvykla protože jsou dvojčata a že knížka byla hezká.

  moničina

  12.06.2017

  Výborná kniha, ktorá nemohla chýbať v mojej detskej knižnici.

  Karcoolka2210

  24.05.2017

  Krásny a dojímavý príbeh uzdravenia rodiny. Kde je láska a vôľa, tam sa dejú zázraky. A kde sú ešte aj múdre a šikovné dievčatá 🙂

  Elulilinka1

  18.05.2017

  KLASIKA. Každý by si měl přečíst. Viděla jsem i ve filmovém zpracování, ale kniha byla( podle mého názoru ) lepší.

  TaLu

  11.05.2017

  Nevšední příběh, přečtený kdysi dávno a nezapomenutelný. Těším se, až vnoučci povyrostou, že budu číst i jim. Rozhodně tato kniha na pomyslném seznamu, který si již v duchu vytvářím, nebude chybět.
  Jak já těm holkám fandila, aby to se všemi dobře dopadlo a jejich plán se zdařil!

  Aleen

  01.03.2017

  Vím, co je to za knihu: je to SÍLA !! Jak jinak bych si pamatovala příběh a pocity z něj tolik let? Vím, že jsme si o něm s kamarádkami ve škole i vyprávěli (Jůtubeři tenkrát nebyli, tak jsme si četli a taky jsme si spolu povídali…) a líbil se nám všem. Patří mezi nadčasové knihy a doporučuji i dnešním holčičkám a klukům.

  Briv

  11.02.2017

  Je sice ostuda, že jsem tuhle knihu četla, až jako dospělá, ale lepší pozdě než vůbec, ne? 🙂 Knížka je to velice pěkně napsaná, jsou v ní krásně vykreslené postavy a ten stupňující děj. Kdybych byla dítě, určitě se mi u ní bude tajit dech. Doporučuji a určitě až jednou budu mít své děti, tak jim to moc ráda budu číst.

  Kopretina

  19.01.2017

  Ke knize jsem se dostala náhodou. Synové ji trochu znali ze školy, měli úryvek v čítance (copy a kudrliny). Moc jí chtěli přečíst. No a tak jsme se do ní pustili. Na začátku jsem zjistila, že začíná otázkou, takže hned jsem rozhodla, že ji použiji ve čtenářské výzvě 2017. To téma, jak bych řekla, se velmi dotýká mé rodiny, a připadá mi velmi citlivé. Pokaždé jsem se kluků ptala, jestli v pohodě, jestli nevezmeme jinou knihu. Ale oni NE, tahle je nejlepší, cos nám kdy četla. Takže i když mě přišla dost citově náročná, synci ji naprosto "žrali" a hned po dočtení řekli: "A teď by to chtělo 2. díl!"

  Baiba

  14.01.2017

  K Luise a Lotce jsem se vrátila snad po třiceti letech (ech!) a byla jsem velice příjemně překvapená. Notoricky známý příběh jsem samozřejmě nezapomněla, ale jako dítě jsem si rozhodně neuvědomovala ten půvabný, lehce ironický a přesto krásně dojemný styl, jakým je kniha napsána. Musím říct, že "první" setkání Luisy s maminkou jsem málem obrečela 🙂

  Hathor89

  08.01.2017

  Nádherná knížka, ke které se ráda vracím (a nejsem v rodině jediná). Není nádherné, jak jsou děti vynalézavé a jak je pro ně všechno jednoduché? Je škoda, že nás tyto schopnosti s věkem opouští.

  tatafa

  07.01.2017

  Nádherná knížka, která mne doprovází od útlého dětství a stále se k ní velice ráda vracím. Škoda, že postupem času člověku odchází ta krásná naivita a lehkost věci změnit, kterou nalézáme v této knížce.

  kikidok

  06.01.2017

  Nádherná dětská naivní knížka, která se čte jedním dechem, pohladí po duši a na okamžik dodá pocit, že s určitou snaživostí jde vše, co si kdo umane.

  okureček

  28.12.2016

  Jedna z mojich oblíbených knížek dětství! Tenkrát mi ji doporučila paní učitelka. 🙂 Příběh dvojčat naprosto fantastický a co se týče ilustrací, ty jsou nádherné.

  Morčička

  26.12.2016

  Moc krásná kniha. Milá a má jedna z nejoblíbenějších z dětství.

  Yarwen

  11.12.2016

  Četl jsem knížku jako malý a líbila se mně natolik, že jsem se k ní vrátil díky čtenářské výzvě. A zatímco tenkrát jsem si užíval krásného příběhu, nyní, jako dospělý, jsem si vychutnával i kapky moudrosti, které Erich Kästner hojně roztrousil do řádků knihy. Místy až poetický styl, jenž dojímá, a chvíle, kdy máma odhalí Luisu, je jeden z nejsilnějších momentů, na který jsem v knihách doposud narazil, a to jsem jich přečetl nemálo.

  lenkaabooks

  01.10.2016

  Vrátila jsem se do dětství a to díky Čtenářské výzvě. Zfilmovanou verzi Past na rodiče jsem několikrát viděla s dětmi, ale knihu jsem četla opravdu dávno. Příběh dvojčat , která žijí každá s jedním rodičem a náhodně se setkají na letním táboře a následně se vymění, je opravdu milým počtením, které vykouzlí úsměv na tváři. 🙂

  Pajina68

  27.09.2016

  Nádherná dětská knížka. Pro mě to byl velice krásný příběh, který jsem četla, když jsem byla ve stejném věku jako ty dívky z příběhu. Takže jsem to vše prožívala, jako bych byla jedna z nich. Myslím že i dnes se tato kniha malým slečnám musí líbit.

  Dakarianna

  21.08.2016

  Ať je vám kolik chce, tento příběh je zkrátka čtivý a úsměvný.

  AllyKumari

  17.08.2016

  Vynikající dětská kniha o "dospělém" tématu. Zábavná i čtivá, a v každém případě stále současná.

  jarki

  10.07.2016

  Jako malá jsem jí četla, líbí se mi příběhy ze života, těším se až si ji opět přečtu.

  Madlenka_Knihy

  11.06.2016

  Viděla jsem sice prvně film, a pak jsem četla knihu, a tušila jsem, jak to asi dopadne, ale vůbec mě nenudila! Obdivuji autora, jak píše knihy… Tak lidsky! Nebo já nevím 😀 A nepřijde mi divné, že se k sobě vrátili tak rychle. Byli mladí, a tak se nejspíše z unáhlenosti rozešli, ale nepřestali se mít rádi, to je normální, to se může stát i v reálném životě. Akorát nechápu, proč na obálce je taková exotika – papoušek, gepard, či co to je 😀 Neví to někdo?

  lapagerie

  27.04.2016

  Tuhle knížku jsem jako dítě milovala a dobrovolně se přiznávám, že si jí sem tam přečtu i teď… 🙂

  pklimova

  20.02.2016

  Nezapomenutelný příběh dvou sester. V komentářích již je napsáno vše, za mě je to velmi silné čtení, které jsem jako dítě prožívala do posledního slova.

  Carpinus-CZ

  27.10.2015

  Kam se na tento lidský příběh se zdánlivě obyčejnou, ale přitom hezkou zápletkou hrabou některé dnešní pseudoknížky pro děti …