Lexikon těžkých objektů čs. opevnění z let 1935-38 PDF, ePub, Kindle

By | 06/29/2018

Lexikon těžkých objektů čs. opevnění z let 1935-38

Po "Lexikonu dělostřeleckých tvrzí" přichází z odstupem několika let i "Lexikon objektů TO". Jedná se o kompletní přehled všech postavených i pouze projektovaných objektů těžkého opevnění. Základ celé publikace tvoří podrobné tabulky, ze kterých lze o každém z objektů vyčíst všechny základní informace – označení a typ objektu, jeho výzbroj, typy pancéřových prvků, datum betonáže a kubaturu betonu a další zajímavé údaje. U většiny popsaných objektů je k dispozici také malý půdorys horního patra, takže si čtenář může vytvořit představu o celkové podobě objektu. Tabulky vhodně doplňují mapy v měřítku 1:75 000, do kterých je zakresleno umístění objektů. Z dalších tabulek lze vyčíst stav rozpracovanosti každého ze zadaných objektů, podrobnosti o pancéřových prvcích, stavebních podúsecích či strážních jednotkách. Text je omezen pouze na úvod a stručný popis typologie objektů těžkého opevnění. Nechybí ani několik dobových záběrů a situace podzemí vyprojektovaných dělostřeleckých tvrzí. Kromě popisu víceméně "známých" objektů v úsecích Odra – Krkonoše a jižní Morava, autoři neopoměli ani další TO. Patří mezi ně oblast severních a západních Čech či Slovenska. Tato velice zdařilá publikace by určitě neměla chybět v knihovně žádného z příznivců čs. opevnění!Kniha v českém jazyce!


Stažení Lexikon těžkých objektů čs. opevnění z let 1935-38 zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Lexikon těžkých objektů čs. opevnění z let 1935-38 (0.00 EUR)


Stažení Lexikon těžkých objektů čs. opevnění z let 1935-38 zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Vojenství
  Vydáno: , FORTprint
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)