Legenda o sídlišti PDF, ePub, Kindle

By | 05/23/2018

Legenda o sídlišti

Osobnosti spjaté s tématikou sídliště hovoří o hromadné panelové výstavbě, kvalitě bydlení a o proměně sídlišť až do dnešní podoby. Obyvatelé panelových domů popisují své osobní příběhy se získáváním bytů. Architekt Jiří Lasovský hovoří o vzniku Jižního Města, Vítězslava Rothbauerová o vzniku Jižního Města II a Ivo Oberstein o vzniku Jihozápadního Města. Hostem mezi pražskými architekty je hornosušský architekt Bronisław Firla, hovořící o výstavbě a budování měst v ostravském regionu ve druhé polovině 20. století. Pohledy architektů rozšiřují rozhovory s teoretičkou architektury Radomírou Sedlákovou a s historikem a teoretikem architektury Rostislavem Šváchou. K tématu se dále vyjadřují filosof Erazim Kohák, geolog a spisovatel Václav Cílek, geograf a urbánní antropolog Petr Gibas a další.Kniha v českém jazyce!


Stažení Legenda o sídlišti zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Legenda o sídlišti (0.00 EUR)


Stažení Legenda o sídlišti zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura faktu, Literatura česká
  Vydáno: , Akademie výtvarných umění
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  RH faktor

  15.06.2015

  Moc se mi to líbilo. Trochu rušivý byl pro mě deník a výstava expedice a hodně, ale opravdu hodně nekvalitní fotografie, nicméně při čtení jsem si vybavovala všechna ta sídliště, o kterých byla řeč a jejich atmosféru. Jeden den jsem se dokonce vydala na pěší tůru po jednom ze sídišť, o kterých se v knize píše a pozorně sledovala vše od zeleně, přes geometrii staveb a různých úprav. Moc se mi líbily části knihy – formou dotazníků, odkud jsem načerpala dost detailních informací a postřehů. Takže suma sumárum: u mě dobrý – stojí za přečtení!