Legenda Led Zeppelin PDF, ePub, Kindle

By | 05/31/2018

Legenda Led Zeppelin

Historie jedné z nejslavnějších rockových skupin, britských Led Zeppelin, tentokrát v podobě černobílých i barevných fotografií a velkého množství replik původních memorabilií.
Výpravná luxusní publikace, která mapuje kariéru legendární britské rockové skupiny Led Zeppelin pomocí tzv. "muzea v knize", tj. prostřednictvím fotografií a hlavně replik všemožných memorabilií (vstupenek na koncerty, plakátů a dalších sběratelských materiálů). Těmi je kniha doslova napěchována, zatímco textu je nemnoho a má zde spíše doplňkovou a spojovací funkci. Hlavním přínosem jsou právě ony kopie memorabilií, které umožňují fanouškům si odkaz LedZep doslova osahat. Publikace kapelu sleduje od počátků na konci 60. let 20. století až po konec v roce 1980 a velmi zajímavým a netradičním způsobem odkrývá její odkaz a důvody, proč už za svého "života" byla považována za legendu a její význam je dnes už navždy zakotven v dějinách rockové muziky.
(www.mlp.cz)Kniha v českém jazyce!


Stažení Legenda Led Zeppelin zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Legenda Led Zeppelin (0.00 EUR)


Stažení Legenda Led Zeppelin zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Fotopublikace
  Vydáno: , Computer Press (CPress)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  OtaPlk

  07.10.2013

  Tak tuhle knihu jsem četl u kompu a trvalo mi to dost dlouho. Každou skladbu, uvedenou na stránkách bohatě ozdobených fotografiemi bigbítových hrdinů sedmdesátých let předešlého století, jsem si "ozvučil" na jůtůbku. A to od předvoje Zeppelinů, kapely Yardbirds, až po sólové projekty zbylých členů L.Z., po rozpadu kapely. Byly to hodně příjemné chvíle, při kterých jsem se vrátil do svého mládí. I když nejsem detailní znalec tvorby a dění kolem Led Zeppelin, myslím si, že autor podal informace čtivým způsobem. Polemizoval bych ale s některými jeho výroky. Třeba že Jimmy Page dostal ke 12. narozeninám první kytaru, která údajně "roky ležela bez povšimnutí." Přesto jsem zhlédl video, kde jako třináctiletý hraje Page ve studiu se skupinou a zmiňovaný nástroj mu očividně nepřekáží, řekl bych že naopak. A není to jediná nesrovnalost, kterou jsem našel. Proto by asi nebylo špatné nevěřit zas úplně všemu, co je v knize napsáno. Po vizuální stránce je kniha hodně dobrá a jako bonus potěší i kopie vstupenek a plakátů. Dík komoušům jsem mohl duo Plant Page vidět živě až ve středu 25. února 1998. Jak příznačné, bylo to zrovna 50. let od chvíle, kdy se Kléma vrátil z Hradu…