Láska z donucení PDF, ePub, Kindle

By | 06/21/2018

Láska z donucení

Po tragické smrti otce zjišťuje India se svou matkou a sestrou, že zůstaly bez prostředků a jejich domov propadl lordu Ishamovi jako náhrada za otcův nesplacený dluh v kartách. India stojí před zásadním rozhodnutím: stát se oddanou manželkou lorda Anthonyho Ishama, nebo zbytek života strávit bídě a nouzi. Pro záchranu rodiny se India obětuje. Čím víc se ale svatba blíží, tím víc India odhaluje lordovu citlivou povahu. A vášeň v jejich vztahu na sebe nenechá dlouho čekat!Kniha v českém jazyce!


Stažení Láska z donucení zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Láska z donucení (0.00 EUR)


Stažení Láska z donucení zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Záhady opatství Steepwood (3.)

  Originální název:

  The Reluctant Bride (2001)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Harlequin
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  MinaHawke

  01.05.2017

  Příjemné čtení. Líbilo se mi, že se India obětovala pro svou rodinu, to bylo od ní hezké. Ale nakonec to přeci zas až taková oběť nebyla.

  Luccy78

  27.07.2016

  Příběh Indie, které tragicky umírá otec a je odkázána spolu se sestrou Letty a jejich matkou na život bez prostředků a bez domova. Jaké je jejich překvapení, když dostanou nabídku v podobě sňatku jedné z nich za bohatého lorda Ishama. Jak se ale rozhodnout, když právě tohoto člověka obviňují ze smrti svého otce a právě jemu připadl celý otcův majetek, včetně rodného domu. Na druhou stranu by dotyčná dívka zachránila celou zbývající rodinu od chudoby. Těžké rozhodnutí..