Kronika Hochů od Bobří řeky – I. díl PDF, ePub, Kindle

By | 06/29/2018

Kronika Hochů od Bobří řeky – I. díl

I. díl: Skautský rok
Nová foglarovka, která je jiná než ostatní knížky tohoto autora. Nenajdete v ní ucelený román, ani cyklus povídek či návodných textů. Přesto tu jsou popsány příhody, které by vystačily nejen na román, ale i na mnoho povídek. Jaroslav Foglar po dlouhá desetiletí pečlivě zapisoval do kronik všechno, co se svým skautským oddílem – Hochy od Bobří řeky – dělal a prožíval. Tyto záznamy vznikaly často přímo na místě, při výpravách za město, na žulových balvanech nedaleko Sluneční zátoky, pod plátěnou stanovou stříškou v mihotavé záři svíčky. Nemají jednotnou dějovou linii jako Foglarovy romány, zato tu není nic vymyšleno, všechno, o čem se na dalších stránkách dočtete, se skutečně stalo. Dozvíte se, co všechno Hoši od Bobří řeky dělali na nedělních výpravách do přírody i při schůzkách v klubovně, jací chlapci tímto podivuhodným sdružením prošli. Je to pestrá mozaika složená z barevných kamínků. Kroniky byly dosud přístupné jen chlapcům, kteří do Foglarova oddílu chodili. Z kronik pražské Dvojky vybral Miloš Zapletal a Marko Čermák.
1.vydáníKniha v českém jazyce!


Stažení Kronika Hochů od Bobří řeky – I. díl zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Kronika Hochů od Bobří řeky – I. díl (0.00 EUR)


Stažení Kronika Hochů od Bobří řeky – I. díl zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Kronika Hochů od Bobří řeky (1.)

  Žánr:
  Pro děti a mládež
  Vydáno: , Olympia
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  tyzik.cejka

  14.04.2013

  vždyt je co z toho hodně cítit opět Foglar pro mě sice platí víc dobrodružné romány pro větší kluky ale todle aky supr

  sreiser

  21.11.2010

  Trochu mě překvapilo, když jsem našel u Kronik poměrně nízké hodnocení. Snad je to tím, že oproti ostatním knížkám se nejedná o klasické příběhy, nýbrž o "útržkovité" zápisky skutečných zápisů. Svým způsobem na mě tyto kroniky zapůsobily silněji než ostatní Foglarovy knihy. Při čtení Hochů od Bobří řeky jsem si říkal, jak je možné, že všechno tak vycházelo, že až na drobnosti ti kluci byli ideální skupinou bez charakterových vad, a hlavně tak poslušní Rikitanových pokynů, až to bylo divné. Osobně jsem se při své krátkém působení jako učitel setkal spíš s opačným jevem. Kroniky mi však připomněly, že i on měl se svými svěřenci spoustu starostí a že oni ne vždy poslouchali, co jim říká. A Hoši od Bobří řeky z Foglarových knížek pro něj představovali svým způsobem ideál, sen, kterého se snažil dosáhnout.