Kráľovstvo života PDF, ePub, Kindle

By | 05/22/2018

Kráľovstvo života

Kráľovstvo života, ktorého sme súčasťou je nesmierne bohaté a rozmanité. Táto rozsiahla systematická všeobecná encyklopédia preniká do najtajnejších kútov našej planéty a odhaľuje ich tajomstvá : od najjednoduchších vírusov po najväčšie zvieratá v mori i na súši. V čase, keď je život na Zemi čoraz väčšmi ohrozovaný ľudskou činnosťou, nejestvuje nič dôležitejšie, čomu by sme mali rozumieť.

Veľká encyklopédia života v prírode na našej planéte je nezvyčajne rozsiahla nielen svojím formátom, ale aj rozsahom textu a nádherných farebných fotografií aj ilustrácií. Zahŕňa základné kapitoly o vzniku života na Zemi, o vývoji rastlinnej a živočíšnej ríše. Obsahuje aj kapitoly z oblasti ekológie, spolunažívania človeka s prírodou, napr. dažďové lesy, púšte, jazerá, rieky, oceány, koralové útesy, jaskyne, ba aj mestá a veľkomestá.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Kráľovstvo života zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Kráľovstvo života (0.00 EUR)


Stažení Kráľovstvo života zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The Kingfisher Illustrated Nature Encyclopedia (2004)

  Žánr:
  Literatura naučná, Příroda, zvířata, Ekologie, živ. prostředí
  Vydáno: , Mladé letá
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  DarthSoren

  02. března

  Rozsiahla encyklopédia, ktorej nechýba takmer nič. Aj keď miestami nezachádza príliš do detailov, základné informácie, ktoré vyzdvihnú váš prehľad o prírode a živote na našej planéte, sú v tejto knihe obsiahnuté dostatočne. Číta sa príjemne, nie je to len kopa "suchého" textu, ale je doplnená o veľmi pekné profesionálne fotografie. Dostatočné žriedlo informácií nielen pre žiakov základných a stredných škôl, ale pre všetkých, ktorí sa chcú dozvedieť o živote na Zemi niečo viac.