Kouzelné Vánoce PDF, ePub, Kindle

By | 05/29/2018

Kouzelné Vánoce

Vybraná kolekce příběhů pro nadcházející slavnostní chvíle shromažďuje v jednom jediném svazku nejen příběhy odehrávající se na vzdálených, jasně zářících hvězdách, ale i přímo tady, mezi námi.

Všechny povídky, spojené se zvláštní chvílí Vánoc, vedle sebe staví kouzelné postavičky vysokých zasněžených hor, život po smrti, návštěvy vánočních a romantických duchů, cesty v čase a jednoho opalujícího se Santa Klause.

Všechny spojuje dobrá vůle, která mezi nás přichází přinejmenším jednou za rok – v kouzelných a tajemných chvílích Vánoc.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Kouzelné Vánoce zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Kouzelné Vánoce (0.00 EUR)


Stažení Kouzelné Vánoce zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The Magic of Christmas (1992)

  Žánr:
  Povídky, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Návrat
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Jingle

  23.01.2013odpad!

  Nemůžu si pomoct, ale velké zklamání. Sice se ty příběhy Vánoc dotýkají, ale dalo se z toho tématu vytěžit mnohem víc. Čarodějnické soulože s knězem uprostřed obýváku kvůli oživení mrtvol, nebo povídka o tom, jak si zoufalá slečna vysní Thomase Becketta do reality, aby se pak s ním odmítla vrátit do minulosti a on tedy přejde k ní do současnosti, aby si to na Štědrý den rozdali?? Trochu úlet 🙂 Kromě toho mě velmi iritovaly chyby a překlepy, je jich v knize jak máku, nejednou se vyskytla změna rodu uprostřed věty, to už pak člověk neví, zda jde o vypravěče či vypravěčku. A "zamčel dveře od auta"?? Ne, ne, nee. A ještě jednou ne.