Kouzelná třída PDF, ePub, Kindle

By | 06/26/2018

Kouzelná třída

Hodný starý pan učitel už na děti nestačí. Potřeboval by do důchodu, ale nechce odejít, dokud nenajde vhodného nástupce. Někoho, kdo by měl děti opravdu rád. Když o tom bude v kabinetě přemýšlet, zaklepe na dveře velmi milá mladá dáma, která se uchází o místo učitelky. Pan učitel jí třídu předá a ona třídu rošťáků promění v nejhodnější a nejchytřejší děti na celé škole. Bude na to mít kouzelné metody…Knížka Kouzelná třída vás zavede do světa na pomezí mezi fantazií a realitou, do školního prostředí, které je blízké zejména dětem na počátku školní docházky. Přestože je kniha zařazena do edice Čtení pro prvňáčky, může ji číst kdokoliv, bez ohledu na věk. Napínavý děj bude jistě obrovskou motivací k samostatnému čtení.Svůj půvab knize dodávají i nádherné, dějově bohaté obrázky pana Drahomíra Trsťana.Kniha v českém jazyce!


Stažení Kouzelná třída zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Kouzelná třída (0.00 EUR)


Stažení Kouzelná třída zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura česká, Pro děti a mládež, Pohádky
  Vydáno: , Grada
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  .Knihomolka.

  03.06.2017

  Kouzelný příběh, pro děti krásné čtení…

  Borůvka79

  12.04.2017

  Můj syn chodí do první třídy a přišel ze ji mají ve skole a chtěl by ji.Tak jsme ji půjčili a precetli moc se líbila a už čteme druhý díl. Moc krásne napsaná i ilustrovana.

  LéňaM

  22.02.2016

  Krásně napsaná a poutavá kniha pro děti. Dcerka která je v druhé třídě, jí přečetla během chvilky a vždy se těšila na další kapitolu.

  aninka.b

  29.12.2015

  Pěkně zpracovaný školní příběh pro děti. Výrazně rozvíjí fantazii díky nové paní učitelce. Vhodný formát i ilustrace. Doporučuji i pro malé čtenáře.