Kořist PDF, ePub, Kindle

By | 04/27/2018

Kořist

Malchiko Noguchiová přijala dohled nad rančerskou kolonií na planetě Ryushi jako výzvu. Netušila, že kromě řízení kolonie ji bude muset chránit s nasazením vlastního života!

Nejdřív je objevena mršina pavoukovitého vetřelce. Pak je zmasakrována rančerská rodina. A nakonec je do ošetřovny přinesena polomrtvá příšera, jíž podobnou ještě nikdo nespatřil. Brzy je zřejmé, že poblíž města Prosperity Wells nepřistála jen jedna, ale hned dvě formy mimozemského života. Jedna – obrovský hmyz s černým krunýřem tvrdým jako ocel – byla vysezna jako kořist pro smrtelně nebezpečný lov. Druhá – téměř jako lidé, ale mnohem silnější a stejně inteligentní – je rasou Predátorů. Mezi nimi stojí lidští kolonisté, neozbrojení a bezbranní. Celá kolonie je ohrožena a Machiko Noguchiová se musí rozhodnout mezi smrtí a přežitím – a může najít největšího spojence v Predátorovi, který ji chce zabít…
Kniha v českém jazyce!


Stažení Kořist zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Kořist (0.00 EUR)


Stažení Kořist zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Vetřelci versus Predátor (1.)

  Originální název:

  Prey

  Žánr:
  Horory, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Perseus
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  misko13

  09.12.2015

  take priemerne, jednoduche bez velkych myslienok, ku koncu sa to zlepsuje. Odporucam zacat citat od stvrtiny.

  Terva

  08.11.2015

  Přežijí jen ti nejsilnější: Vesmírný zákon…………. Machiko Noguchiová mi velmi rychle přirostla k srdci. Není proto divu, že hodnotím čtyřmi hvězdami, protože tato žena je snad možná na úrovni Ellen Ripleyové. A hlavně, je to žena, žádnej nabušenej ko……koloniální mariňák. Tento příběh z planety Ryushi se rychle čte, má plno dobrých míst a hlavně slušnou dávku dobrodružství, strachu a krve. Malá ochutnávka: Procházel městem, když za sebou zaslechl zvuk stroje. Blížil se. Tichinde předpisově splynul se stíny a čekal, co se bude dít. Poklepal na trofejní pytel přivázaný u pasu. Byly v něm již tři oomanské lebky a ještě nebyl konec………….. Škoda, že na téma Vetřelci versus Predátor jsou napsány jen dvě knihy. Klidně bych uvítal vícero příběhů, takové jaké jsou v komiksové sféře. No, ale s tím nic nenadělám a tak hurá na druhou knihu.

  olinen

  25.02.2014

  Kniha je ľahká, a plochá . Miestami aj napínavá, ale ľahko predvídateľná. Končiac sa typickým americkým šťastným koncom, ktorý vyznie skôr trápne a umelo. Určite sa k nej vracať nebudem. Akurát nechápem ako môže byť technologicky vyspelejšia civilizácia ako ľudstvo duševne zaostalejšia.