Kolty bez pozlátka PDF, ePub, Kindle

By | 05/23/2018

Kolty bez pozlátka

Známý autor satirického Limonádového Joe napsal tentokráte seriosní vyprávění o třech populárních pistolnících Divokého západu, kteří kdysi v revolverových mythech, pokřiveni falešnými retušemi, vzněcovali fantasii mládí. Jsou to příběhy Divokého Billa Hickoka, Billy Kida a Jesse Jamese, líčené (pokud byly autoru prameny dostupny) tak, aby historická pravda a skutečnost co nejhodnověrněji vystoupila. Je tu nejen zachycena životní dráha těchto osob, ale také doba, tehdejší způsob života, vývoj osobnosti v určitých společenských a historických podmínkách. Autentické fotografie, doprovázející text, pomáhají dokreslit reálnou představu, na rozdíl od barvotiskových rodokapsových seriálů falešné romantické legendy.Kniha v českém jazyce!


Stažení Kolty bez pozlátka zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Kolty bez pozlátka (0.00 EUR)


Stažení Kolty bez pozlátka zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Povídky, Literatura česká, Biografie a memoáry
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Hezy

  14.01.2016

  Kniha mě velice zaujala. Až jsem koukal, kolik v ní naleznu informací ohledně těch, kteří se proslavili již ve svých divokých dobách. Ačkoliv by to asi autor nerad slyšel, tak při čtení této knihy jsem napjatý stejně tak jako při čtení westernového akčního příběhu. Nejvíce poutavou částí pro mě byla část o Billy Kidovi a válce v Lincolnu, která by se klidně dala nazvat už v té době takovou mafiánskou válkou.

  Blue

  13.02.2012

  Pozoruhodná kniha, u níž čtenář zažívá velmi rozporuplné pocity. Jelikož po této knize sahá zpravidla čtenář westernů, má pocit rozčarování, že hrdinové jeho oblíbených příběhů byli ve skutečnosti poněkud jiní a vůbec reálie, jež zná z kovbojek, tak úplně neodpovídaly skutečnosti. Na druhou stranu je tento čtenář rád, že se dozvěděl hodně zajímavých věcí a získal určitý nadhled nad věcí. A obrovské potěšení skýtá jazyk, Brdečkova nádherná čeština plná jemného humoru. Měl jsem k dispozici druhé vydání knihy, do níž chtěl údajně autor přispět ještě jednou pistolnickou historií, což už mu pro časné úmrtí ale nebylo dopřáno. Je to velká škoda.