Kamenáč Bill PDF, ePub, Kindle

By | 06/22/2018

Kamenáč Bill

Kamenáč Bill je obdobou našeho barona Prášila. Australský spisovatel, který se touto knížkou představuje českému čtenáři poprvé, ve vyprávění jeho neuvěřitelných příběhů vychází zřejmě z lidové vypravěčské tradice, ale zmnožuje ji vlastní, bohatě rozkvetlou a vynalézavou fantazií.
Poznámku napsal Lubomír Dorůžka.
Vydání první.Kniha v českém jazyce!


Stažení Kamenáč Bill zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Kamenáč Bill (0.00 EUR)


Stažení Kamenáč Bill zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Ironbark Bill (1955)

  Žánr:
  Literatura světová, Povídky
  Vydáno: , Odeon
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Miru

  11.04.2012

  Při první povídce jsem se smála a to dokonce nahlas. Při druhé a třetí mi úsměv na tváři ještě vydržel, ale s každou další už to pro mne byla nuda k uzoufání. V podstatě neustále se opakující scénář, který po přečtení prvních pár kousků už ničím nepřekvapí.

  nightlybird

  29.11.2011

  Kamenáč Bill je v australské literatuře dá se říct totéž jako známá písnička Matylda. Stejně jako ona má lidové kořeny, vyrůstá z historek vyprávěných u táborových ohňů (tall story) a je problém vůbec rozlišit, zda Stivens jen sebral již hotové, lidovou tradicí vyciselinované příběhy a nebo drobty historek rozvinul a obohatil svou invencí a fantazií, smyslem pro spád a pointu a svérázným jazykem.
  Je to malá knížečka s desítkou historek notně prášilovských, které jsou dobré opravdu jen na jedno – na zahnání chmur a mraků z mysli, žádné větší ambice nemá.