Jindřichův Hradec PDF, ePub, Kindle

By | 06/21/2018

Jindřichův Hradec

Další svazek z edice Zmizelé Čechy je věnován dějinám, vývoji a proměnám jednoho z nejstarších českých měst – Jindřichovu Hradci, včetně jeho dnes již zaniklých jednotlivých částí na dobových fotografiích.
V první, textové části knihy autor (historik a specialista na oblast Jindřichohradecka) stručně popisuje vznik Jindřichova Hradce, (jeho prvopočátky spadají až na přelom 8. a 9. století), jeho historii (první písemná zmínka o "novém hradu či domě" z r. 1220 od Jindřicha Vítkovce) a územnímu, stavebnímu a demografickému vývoji. Ten je nejlépe vidět v druhé, obrazové části knihy s popiskami, obsahující také řadu cenných historických snímků již neexistujících domů, ulic či celých částí, které jsou v seznamu vyobrazení doplněny o podrobnější údaje.Kniha v českém jazyce!


Stažení Jindřichův Hradec zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Jindřichův Hradec (0.00 EUR)


Stažení Jindřichův Hradec zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Cestopisy a místopisy
  Vydáno: , Paseka
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Kaihomielisyys

  19.03.2013

  Pro mě jako mladší generaci určitě zajímavé čtení…ale nejvíc oceňuji obrázky míst či domů, které už dnes nestojí, popř. vypadají úplně jinak. Místy dost smutné zjištění, co všechno (nejen) komunističtí barbaři dokázali zničit a nahradit betonovými krabicemi.