Jídlem proti bolesti – Nová revoluční strategie pro maximální úlevu od bolesti PDF, ePub, Kindle

By | 04/30/2018

Jídlem proti bolesti – Nová revoluční strategie pro maximální úlevu od bolesti

Věděli jste, že zázvor může být účinnou prevencí migrény a že ji káva často může vyléčit? Věděli jste, že rýže může sklidnit zažívání, cukr může způsobit citlivost na bolest a že pupalka dvouletá může zmírnit příznaky artritidy?

Doktor Neal Barnard ukazuje, jak lze zmírnit běžná onemocnění a léčit chronickou bolest pomocí běžných potravin, tradičních doplňků a bylinek. Autor odhaluje potraviny, které způsobují bolest, a radí, jak se jim vyhnout. Pomáhá při výběru jídel nezpůsobujících bolest, která jsou výživná, ale nenarušují přirozenou rovnováhu těla, a jídel, která tlumí bolest tím, že zlepšují krevní oběh, zmírňují záněty a mají příznivý účinek na harmonizaci hormonů.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Jídlem proti bolesti – Nová revoluční strategie pro maximální úlevu od bolesti zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Jídlem proti bolesti – Nová revoluční strategie pro maximální úlevu od bolesti (0.00 EUR)


Stažení Jídlem proti bolesti – Nová revoluční strategie pro maximální úlevu od bolesti zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Zdraví
  Vydáno: , Anag
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  soltera

  20.05.2015

  Veľmi hodnotná kniha, ktorú by mali povinne prečítať všetci lekári, aby mohli účinne pomáhať pacientom zmierňovať bolesť bez ťažkých liekov. Ako píše autor "O většině věcí, které se v této knize dočtete, vám lékař bohužel neřekne – dost možná o nich ani neví" Je to ale aj veľmi prístupnou formou písaná kniha pre laikov, ktorí zmenou stravy si môžu pomôcť a zbaviť sa tak dlhoročného trápenia.