Jidáš líbal skvěle PDF, ePub, Kindle

By | 06/27/2018

Jidáš líbal skvěle

Současný příběh moderní athénské ženy, jejíž manželství prochází vleklou krizí. Děj se začíná odvíjet přibližně ve chvíli, kdy tato krize kulminuje odchodem manžela z domova. Kromě několika retrospektiv, které v podstatě pouze objasňují a doplňují stávající situaci, se děj románu odehrává v rozmezí několika měsíců. Ovšem díky skvělé fabulační schopnosti autorky a její mírně humorné, až ironické nadsázce se stává toto krátké časové období vícerozměrným a bohatým na události. Nejrůznější peripetie, které velmi zajímavě ozvláštňují na první pohled běžný a obyčejný manželský rozkol, činí příběh natolik čtivým a strhujícím, že se doslova čte jedním dechem.Kniha v českém jazyce!


Stažení Jidáš líbal skvěle zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Jidáš líbal skvěle (0.00 EUR)


Stažení Jidáš líbal skvěle zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  O Youdas Silouse Yperocha (1997)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (10)

  Přidat komentář

  nefernefer

  27.04.2016

  Svižná, čtivá pohodovka na dva večery. Téma staré jako lidstvo samo psané velmi lehkou rukou. Občas i vtipné momenty a hlavně vás celou dobu drží v napětí, protože opravdu až do poslední stránky netušíte, jak se hrdinka vlastně nakonec rozhodne. Jako oddechovka ideální. Doporučuju.

  Danka1975

  28.02.2016

  Tak díky Magnolii viz níže, jsem si na knihu vzpomněla a musím jen souhlasit!!! 🙂

  I po těch letech si jí vybavuji, její čtivost, popsání příběhů a jak se hlavní hrdinka cítila. Tuším, že jsem viděla i filmové zpracování, ale pro mnohé to bude film z kategorie "pro pamětníky" (nehrál tam filmový Nikolas od Angeliky? :-)):-)). . nicméně milé, ženské a hlavně krásně řecké :-)), ideálné nejen na dovolené!!!

  magnolia

  26.02.2016

  Přečtená už dosti dávno, ale vím, že byla dobrá a čtivá. Takže se k ní budu muset vrátit a osvěžit si příběh. Už kvůli národnosti a jménu autorky – řeckých autorek není mnoho.

  Briv

  04.02.2016

  Četla jsem ji před odjezdem do Řecka a bylo to příjemné oddechové čtení, zabývající se sice klasickým tématem, které však bylo podáno velmi dobře. Oslovila mě síla emocí, která na mě dýchla a přetrvala až do samého závěru knihy. Ráda se k ní někdy vrátím a zkusím i další autorčiny knihy.

  Sosovica

  05.02.2014

  Príjemná oddychovka, ale nič také, čo by ma chytilo a nútilo premýšľať o prečítanom dlhšiu dobu.

  Zorro

  23.02.2013

  Není to špatná knížka, ale neskákala jsem z ní dva metry vysoko. Jako oddychovka celkem dobrá.

  kika 13

  14.11.2012

  Klasický příběh oddechová literatura.

  kroftik

  12.07.2012

  Téma, které bylo zpracované nespočetněkrát – vztahy manželské a milenecké, kamarádské, vztahy mezi rodiči a dětmi… V tomto případě však příjemně a originálně okořeněné prostředím Řecka a řeckých reálií, které jsou pro nás Středoevropany, ať chceme či ne, jiné a zajímavé. Kniha se moc příjemně čte a v okruhu "holčičí" literatury za pozornost rozhodně stojí.

  myskula

  14.06.2012

  Já jsem byla nadšená.Je to autorčina nejlepší knížka.

  -Lenicka-

  16.05.2011

  Musím říct, že tato kniha mne naprosto zklamala … :-/ Příběh o ničem, skoro jsem to nedočetla .. :-/