Ježíškův celý rok PDF, ePub, Kindle

By | 03/30/2018

Ježíškův celý rok

Pohádková knížka o příhodách bytosti, kterou mají všechny děti moc rády, o Ježíškovi. A jak by také ne, vždyť právě Ježíšek nosí dětem krásné dárky, vždyť on zařizuje to, aby Vánoce byly pro děti těmi nekrásnějšími svátky v roce. Knížka vás zavede do Ježíškova světa. Poznáte jeho přátele a pomocníky, dozvíte se, jak Ježíšek pomáhá dětem v jejich starostech a potížích i jak je odměňuje za správné činy. Také se dozvíte o některých tradicích, které si lidé za dlouhá staletí kolem Vánoc vytvořili.
Knížka je to neobyčejná. To proto, že jste se na jejím vzniku podílely i vy, všechny děti v naší zemi. Vznikla totiž jako součást celonárodní soutěžní hry Česko kreslí Ježíška. V této soutěži jsme společně hledali, jak Ježíšek vlastně vypadá.
A v tom je knížka o příhodách Ježíška neobyčejná podruhé. Vy si ji totiž sami můžete dotvořit. Samolepky jsou označeny stránkami v knížce, na kterých je obrázek Ježíška vynechán. No jistě, malíř ho tam nemohl namalovat, vždyť nevěděl, kterou podobu v soutěži vyberete. Takže je na vás, abyste podle označení nalepili obrázek Ježíška na tu správnou stránku a tím si knížku sami dozdobili.Kniha v českém jazyce!


Stažení Ježíškův celý rok zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Ježíškův celý rok (0.00 EUR)


Stažení Ježíškův celý rok zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Pro děti a mládež, Pohádky
  Vydáno: , Agency Je5
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  DancerJaneBooks

  01. března

  Moc pěkná knížka o Ježíškovi. Když jsem na něj ještě věřila byl to pro mě velice krásný a nezapomenutelný příběh. Dokonce jsem si pamatovala jména všech postav z této knížky a napsala jsem jim dopisy k Vánocům 🙂

  missa85

  13.12.2015

  Já i dcerka jsme byly se čtením spokojené 🙂