Jedová stopa PDF, ePub, Kindle

By | 05/29/2018

Jedová stopa

Již v nejstarších dochovaných textech nacházíme běžně zmínky o přírodních jedovatých látkách, jejich účincích i přírodních zdrojích. Lidé se velmi brzy naučili jedovaté látky využívat.

Nejprve je používali k lovu, poté k vyvolávání určitých prožitků a pocitů, pak je obrátili i proti svým nepřátelům. Jak se proměňovaly formy otrav v průběhu tisíciletí v souvislosti s lidským poznáním přírody a uspořádání živého organismu, včetně pozdějších převratných objevů v oblasti biologie, mikrobiologie, lékařství, chemie, biochemie a toxikologie? Příliš se však nezměnily travičské pohnutky – touha po bohatství a moci, zaslepenost náboženská nebo národnostní, nenávist, závist, zloba a pomsta.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Jedová stopa zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Jedová stopa (0.00 EUR)


Stažení Jedová stopa zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Věda
  Vydáno: , Academia
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Pablo Kral

  08.10.2015

  Ihned, jak se tato kniha objevila na trhu, bylo mi jasné, že se tematicky dotýká problematiky, která mne eminentně zajímá. Historie jedů a psychofarmak. Pořídil jsem si ji a nelitoval jsem. Jedná se spíše o volné vyprávění. Já osobně bych uvítal poněkud systematičtější výklad. Navíc – každá kapitola je uvedena téměř nesouvisející introdukcí, která mi poněkud nepasovala s ohledem na tematické zaměření knihy, a musel jsem se jí takříkajíc prokousat. Ovšem žádný z těchto nedostatků mým vděkem k panu Klusoňovi nijak neotřásl. Nevím, jestli to není jen neblahý pocit z nevědomosti, ale domnívám se, že tato kniha tematicky i obsahově na trhu scházela. Mně každopádně ano. Nepochybně to platí zejména v případě edice Galileo. Přesto – ač nerad – musím strhnout jednu hvězdičku. 4*