Jeden klame, druhý hynie / Prefíkaný trik / Tvár démona PDF, ePub, Kindle

By | 05/30/2018

Jeden klame, druhý hynie / Prefíkaný trik / Tvár démona

V posledných rokoch patrí Ruth Rendellová k najobľúbenejším autorkám detektívnej literatúry v Anglicku.

Podobne ako Agatha Christie aj Rendellová vie neopakovateľným spôsobom vystihnúť atmosféru anglického vidieka — navonok tichého a idylického, no pod touto zdanlivo pokojnou hladinou sa skrýva ľudská zloba, nenávisť a ziskuchtivosť, ktoré často vedú k zločinu. Rozvážny inšpektor Wexford so svojím trochu unáhleným pomocníkom Burdenom riešia prípady plné prekvapujúcich zvratov, falošných stôp a čiastočných omylov. K úspechu ich neprivádza zázračná intuícia ani neomylná logika, ale neúnavná rutina.

Príbeh Jeden klame, druhý hynie sa odohráva v období, keď v Anglicku vrcholí vlna veľkých hudobných festivalov. Zatiaľ čo nadšené publikum tlieska hviezdam pop-music, v blízkom kameňolome objaví mladá dvojica telo mŕtveho dievčaťa.

V druhom príbehu Prefíkaný trik zomiera za podozrivých okolností bohatý starec, flautista svetového mena, a zanecháva po sebe rozprávkové dedičstvo. Na scénu prichádza nádejná dedička, no jej totožnosť je veľmi pochybná…

Tretia detektívka Tvár démona je drámou duševne narušeného staršieho muža, v ktorom už od detstva tlejú agresívne sklony. Nečakané udalosti mu odbúrajú aj posledné zábrany a v tej chvíli sa stáva nebezpečným.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Jeden klame, druhý hynie / Prefíkaný trik / Tvár démona zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Jeden klame, druhý hynie / Prefíkaný trik / Tvár démona (0.00 EUR)


Stažení Jeden klame, druhý hynie / Prefíkaný trik / Tvár démona zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Some lie and some die; Put on by cunning; A demon in my view

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Slovenský spisovateľ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  adrijka

  16.05.2013

  Po Agathě Christie další z mích oblíbených ženských autorek detektivek. Má svého vyšetřovatele kriminalistu, který v prvním příběhu vyšetřuje vraždu mladé ženy, taky při pátrání používá hlavně dedukci, a moří svými otázkami lidi z okruhu známých zemřelé, až přijde na to, jak se to všechno stalo. V tomto příběhu jde ale o to, že zemřela rukou vraha, který byl jakoby , z její pohledu nevinný, a za vraždu může lhář, který tento plán uskutečnil. Vrah jakoby jen zabil přízrak, ve svém domě, do kterého poslal lhář dívku, a za nic nemůže. Dalo by se o tom polemizovat, či zabije normální člověk mladou dívku, kterou najde ve svém domě v šatech své bývalé manželky, s přichystanou večeří, flaškou od vína, nebo si nechá toto vniknutí vysvětlit, hlavě když posílá klíče od domu své bývalé. Ale vcelku dobrá detektivka.
  Prefíkaný trik je celkem zajímavý propracováním jak někoho oklamat a podvést, a poslední příběh se nevyšetřuje, jenom vypráví masový vrah, škrtič, jak od dětství a výchovou své tety , se psychopatem stal, jak se tomu bránil, a škrtil v pivnici figurínu, protože měl nutkavou potřebu, která ho vzrušovala, a jak o figurínu přišel a musel zas škrtit ženy.