Jak zabít manžela PDF, ePub, Kindle

By | 06/28/2018

Jak zabít manžela

Všichni manželé si myslí, že jsou bohové. Jen kdyby jejich partnerky nebyly ateistky… Ale ještě nikdy žádná žena nezastřelila svého manžela, když právě vysával koberec, přestože veškerý vzájemný respekt je dávno ten tam. Vždyť život by měl ve čtyřicítce začínat a ne končit zatčením a obviněním z vraždy vlastního muže, jak se právě přihodilo Jazz Jardinové. A vtip přestává být vtipem…
Příběh o ženách, které všechno nemají, zato všechno dělají.
Příběh, díky němuž si od této chvíle budeme všechny pečlivě číst i dodatky malým písmem na svatebních smlouvách.
Uctívej manžela, zbožňuj manžela, ale všechno, co můžeš, si nech napsat na sebe. A když vyžaduje snídani do postele, poraď mu, ať spává v kuchyni.Kniha v českém jazyce!


Stažení Jak zabít manžela zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Jak zabít manžela (0.00 EUR)


Stažení Jak zabít manžela zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  How to kill your husband

  Žánr:
  Literatura světová, Humor, Pro ženy
  Vydáno: , Jota
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (16)

  Přidat komentář

  Rihatama

  07. března

  Lettteové "šikovné tipy do domácnosti" (nejsem totiž právě domácí typ), vč./hlavně, "jak zabít manžela", se mi dostaly do ruky bezprostředně poté, co jsem se vdala. Můj manžel stále žije a naše manželství, mohu-li soudit, má před sebou ještě dlouhou budoucnost :-). Letteová nepředkládá žádné hlubokomyslné teze, zápletky ani závěry. Neanalyzuje. Neřeší. Bavil mě však její humor a více než vtipné a výstižné glosy (Když manžel vyžaduje snídani do postele, poraď mu, ať spává v kuchyni.). A to tak, že jsem chvílemi nekontrolovaně vybuchovala smíchy. Skvěle odlehčený návod k přežití nešťastného/nepovedeného/stereotypního… manželského vztahu.

  Hasič5

  24.11.2017

  Moc se těším až se k týhle knížce dostanu!!!Od samí autorky jsem četla už jednu knížku a moc se mi líbila.

  Elisa220

  14.09.2017

  Tramtadadá, tak takhle skvěle jsem se na pláži nepobavila dlouho. Nejlepší věc, kterou jsem si vzala po opalovacím krému sebou. Zapomínala jsem se chodit namáčet do moře a smála jsem se a smála. Nahlas. Ta ženská je neuvěřitelně vtipná. Skvěle glosuje partnerství, pracovní život a holčičí starosti. Absolutní top je pro mě RUKA 🙂 a ranní odchod do práce. Tak přesně obšlehnutý život. Za mě 1000 procent. A jdu se mrknout, jestli ještě něco nenapsala.

  ondras666

  02.06.2015

  Výborná kniha. Smál jsem se od začátku až do úplného konce…

  spookee

  26.03.2015

  Na základě zdejších nadšených ohlasů, v kombinaci s britským prostředím (a očekávaným humorem), jsem očekávala tedy mnohem, mnohem víc … tři hvězdy, dočteno z povinnosti a ze zvědavosti, jestli přece jen Rorymu narostou koule správným směrem, ale jinak tak trochu nuda…

  only.me4

  03.01.2015

  Super pravdivá a humorná kniha. Včetně návodu jak se zbavit manžela 🙂

  jane1234

  04.11.2014

  Skvelá kniha, čierny humor a situácie, ktoré pozná každá žena.

  aduska9561

  24.10.2014

  Tak po přečtení této knihy, jsem se přesvědčila o tom, že je to všude na chlup stejné. Autorka v knihy uvedla vše tak, jako by popisovala moji vlastní rodinu a problémy s ní spojené. Až na pár maličkostí, velmi realistické 🙂 rozhodně doporučuji !!

  Betty11

  30.10.2013

  Pro letní období si vždy vybírám, něco lehčího humorného . Knihu jsem četla na koupališti na dece a byla jsem středem pozornosti svými výbuchy smíchu. Pro mně je skvělá a proto ji doporučuji všem ženám.

  1alena1

  17.07.2013

  Příjemná kniha, kterou by si měla přečíst každá žena středního věku, protože se tam někde pozná nebo si najde situace nápadně podobné ze svého života nebo ze svého okolí. Někdy trošinku přehnané, ale to ke knížce tohoto typu patří. Dalo se tam najít spousta výstižných citátů ze života každého normálního života zaměstnané ženy dnešní doby.
  Doporučuji k přečtení ženám, nechci muže podceňovat, ale asi by některé myšlenkové toky nepochopili, proto ať to raději ani nečtou.

  Aneleh

  03.07.2013

  Krásný černý humor, pasáže, kde se musíte smát nahlas se střídají s depresivními a neuvěřitelnými, až krutými zážitky tří přítelkyň. Takový je ale sám život. Doporučuji přečíst všem ženám, ale raději ne těm čerstvě zamilovaným a mužům už vůbec ne :-).

  kukurioko

  20.01.2013

  Chvilky, kdy jsem řvala smíchy vystřídaly okamžiky, kdy jsem chtěla knihu odložit, padl na mě smutek a deprese. Konec se mi líbil moc a po tom deprivačním období uprostřed děje to byla výborná vzpruha, kterou jsem zhltla. Ale doporučuji, za dva dny přečtené.

  dkáťa

  01.11.2011

  Kniha se mi moc líbíla, i když po pravdě když jsem asi byla v polovině čtění chtěla jsem ji odložit – dost mě deprimovalo, jací chlapi můžou být mizerové :-). Zároveň jsem ale byla moc zvědavá, jak to všechno dopadne. A vyplatilo se. Skvělý závěr.

  kroftik

  08.08.2011

  Ale jo. Na oddych dobré, vtipné, protkané spoustu "zajímavých myšlenek", které autorka sem tam zavádí až do všech možných i nemožných krajností, ale které jsou o to vtipnější. Kromě mužů bych knížku nedoporučovala ani těm, které mají těsně před svatbou :)))

  mysterygirl

  06.08.2011

  Souhlasím s Vivianou.Při čtení jsem s epořád smála a když se manžel ptal, čemu se směji a já mu to přečetla, koukal na mě nechápavě:-)

  Viviana

  25.02.2011

  Zábavné, chutně černohumorné, bezva… nedoporučuju chlapům obecně. 😀