Jak přežít blahobyt PDF, ePub, Kindle

By | 04/27/2018

Jak přežít blahobyt

Jakou jistotu nabízí svět v nejbližší budoucnosti? Je na místě naděje? To jsou jen dvě z mnoha otázek, jež si Ivan Klíma klade ve svém eseji, v němž se zamýšlí nad některými rysy duchovního ovzduší přelomu tisíciletí. Některá nebezpečí v současné době pominula, jiná naopak vyvstala. Ale stále je tu právě naděje jako důležitý rozměr lidského života.Kniha v českém jazyce!


Stažení Jak přežít blahobyt zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Jak přežít blahobyt (0.00 EUR)


Stažení Jak přežít blahobyt zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura česká
  Vydáno: , Doplněk
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Gabibi

  18.07.2011

  Text se čte moc pěkně, je přístupný, přesto velmi podnětný, nabízí množství inspirativních myšlenek. Nejedná se ale o žádný návod, nepřichází s jasnými závěry a odpovědmi. Označila bych jej spíš za jakési šťouchnutí, pobídnutí k dalšímu přemýšlení. Věnuje se různým tématům (láska, rodina, školství, ekologie, umění, masmédia,…) v jejich nejširším obecném rozměru.

  "Pokusil jsem se zachytit některé rysy duchovního ovzduší konce tisíciletí, reakci lidí na převratné objevy, změnu základních představ o světě, proměny věr i otřes dosavadních jistot, také pokusy hledat únik anebo nové vyrovnání, nové vize pro lidský život. Snad i z kusých poznámek a pozorování plyne jedno zřejmé: lidstvo se ocitlo na důležité křižovatce, v mezním okamžiku svých dějin." (s. 79)