Jak mluvit, aby se děti lépe učily PDF, ePub, Kindle

By | 11/03/2017

Jak mluvit, aby se děti lépe učily

S podtitulem: doma i ve škole.

Víte, jak děti motivovat, aby se rády učily a byly úspěšné ve škole? Chcete, aby vaše děti spolupracovaly, když jim něco vysvětlujete, a aby získaly pocit zodpovědnosti za své výkony? Vše naleznete v této knize!

Tento světový bestseller je určený jak rodičům, tak pedagogům. Ukazuje jim, jak mohou spolu inspirovat dítě k sebedisciplíně, sebekontrole a k zázrakům v učení.

Pomocí unikátní strategie v komunikaci a díky názornosti kreslených doporučených dialogů dokázaly autorky jak rodičům, tak učitelům nastínit, jak řešit každodenní problémy, které mohou u dětí ve vztahu k učení nastat.

Autorky Adele Faber a Elaine Mazlish jsou světově uznávané expertky na komunikaci mezi rodiči a dětmi. Jejich knihy byly přeloženy do více než dvaceti jazyků, prodalo se jich přes 3 milióny výtisků, jejich semináře se pořádají po celém světě a pomáhají v mezilidských vztazích i dospělým. Jejich zatím nejznámějším bestsellerem u nás je kniha Jak mluvit, aby nás děti poslouchaly, jak naslouchat, aby nám děti důvěřovaly.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Jak mluvit, aby se děti lépe učily zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Jak mluvit, aby se děti lépe učily (0.00 EUR)


Stažení Jak mluvit, aby se děti lépe učily zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Rodina
  Vydáno: , Computer Press (CPress)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  zuzi1162

  31.12.2015

  Výborná kniha. Ze začatku jsem sice byla zklamaná, že jde spíš o příručku pro učitelky než o rady jak efektivně učit doma, ale i tak jsem si z toho odnesla hodně. Jejich komiksy mě navíc fakt baví.

  notburga

  02.06.2015

  Kniha v zásadě pracuje s postupy, které u nás nejvíce proslavila "učebnice" Respektovat a být respektován.

  Podává je ovšem mnohem čtivější a srozumitelnější formou. na nic si nehraje a uznává, že na některé děti zkrátka nemusí zabrat vůbec nic. Odezvu u svého hyperaktivního a výjimečně nadaného syna zatím hodnotím velmi kladně. Chválila ji i jeho třídní učitelka, která si prošla několika kurzy na toto téma.
  Rodič zde není stavěn pouze do role "toho, který se musí změnit, aby…", ale jsou tu dopodrobna rozebrány i jeho pocity a názory, které by mělo naopak respektovat dítě. Místy mi kniha opravdu "mluvila z duše." Nemám zkrátka tak abnormálně tvrdohlavé dítě, jak jsem si dřív myslela.

  Asi třetinu knihy zabírají nákresy a komiksy různých modelových situací, které se hodí třeba i na ukázání manželovi, který by se jinak tak "tlustou" knihou odmítl prokousávat.

  CharlieLN

  07.09.2014

  Dobře čtivá kniha, jen si myslím, že rady, které poskytuje, ve skutečnosti nemusí mít takovou odezvu, jak kniha předpokládá.