Ja a my PDF, ePub, Kindle

By | 07/02/2018

Ja a my

Populárně vědecká knížka přibližuje zákony lidské psychiky, zejména problematiku determinovanosti duševních projevů, různé typy osobnosti a jejich projevy. Zamýšlí se nad významem psychologických testů, nad možnostmi hypnózy a sociálně psychologickými vlivy na lidské chování a na strukturu lidské osobnosti. Výklad provází autor četnými příklady ze své psychiatrické praxe.Kniha v českém jazyce!


Stažení Ja a my zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Ja a my (0.00 EUR)


Stažení Ja a my zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Ja i my (1973)

  Žánr:
  Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
  Vydáno: , Obzor (SK), Mir Moskva
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  h.mose

  11.09.2012

  Autor zde poutavým způsobem popisuje, kterak je možné odhadnout osobnosti a typy lidí. Zmiňuje i krátké, zato však účinné testíky, jak si otypovat druhé a odhadnout jejich charaktery. Dozvíte se, jak poznat introverta, extroverta. Jak odhadnout člověka na základě stisku ruky nebo vyplněním obrazců do "čtverce", dále když se u dveří střetnou dva, kteří chtějí projít a nemohou se domluvit, kdo koho pustí prvního – zde prozradí, co udělá despota a co submisivec… a něco málo k hypnóze. Osobně se domnívám, že některé jeho teze jsou dneska trochu mimo mísu, ale ten zbytek je rozhodně zajímavým čtením.