Invaze PDF, ePub, Kindle

By | 03/30/2018

Invaze

Z popela zničeného městečka Woodbury v Georgii povstanou dvě skupiny zbědovaných přeživších – a navzájem si jdou po krku.Lilly Caulová se svými ztracenci se snaží vybudovat si nový život pod zemí, v bludišti prastarých chodeb a důlních šachet. V srdci i v hlavě jí však pořád doutná tajné odhodlání – zbavit milované Woodbury nákazy oživlých mrtvol.Ale kdesi daleko v pustině zdevastované krajiny buduje reverend Jeremiáš Garlitz svou armádu stoupenců, vyzbrojenou ďábelskou tajnou zbraní. Je pevně odhodlaný zničit Lilly a její skupinu, která způsobila zkázu jeho oveček. Má už prostředky, jak se obyvatelům podzemních tunelů pomstít…Střet mezi skupinami přeživších uvolní z otěží nepředstavitelnou zbraň, vytvořenou z obrovských hord nemrtvých, dovedenou k dokonalosti šílencem a nasáklou krví nevinných.Kniha v českém jazyce!


Stažení Invaze zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Invaze (0.00 EUR)


Stažení Invaze zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Živí mrtví (6.)

  Originální název:

  Robert Kirkman’s The Walking Dead: Invasion (2015)

  Žánr:
  Horory, Romány, Sci-fi
  Formáty eknihy: EPUB, MOBI
  Vydáno: , Baronet
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  davidurban1973

  16. března

  Slabší než předchozí díl. Kvalita upadá, přemáhal jsem se to dočíst, od půlky mi to přišlo zbytečně zdlouhavé a popisné.

  Lenka.Vílka

  18.10.2017

  Knihu jsem si přečetla, protože naděje umírá poslední, a zároveň nějak z povinnosti, přestože jsem se zařekla, že další už ne. Tahle verze mého oblíbeného světa mě nudí. A přestože řeknu, že si další díl nepřečtu, znovu si ho půjčim, abych se ujistila v tom, že tohle fakt ne. Škoda.

  MichelleKing

  24.02.2017

  Miluji svět Walking Dead a tohle je příjemná ‘oddechová’ cesta od komiksů a seriálů na toto téma. Zkáza je šestý díl, nemůžeme říct, že poslední. Jestliže autor vydá další pokračování, možná by to chtělo víc nových postav. Navíc tolik přirovnání k pachům zombie nikde jinde nenajdete. Dávám *** zlatý střed. Mohlo to být horší a nebo taky lepší. Každopádně Lilly fandím.

  misowi84

  09.01.2017

  Pokračování knižní série se určitě bude líbit fanouškům. Ostatní, nezasvěcení, ruce pryč.