Hry s příběhem: Zločin a trest PDF, ePub, Kindle

By | 02/06/2018

Hry s příběhem: Zločin a trest

Jaká je souvislost mezi kameny vrostlými do tváří druidů a brutálními vraždami žen v současném New Yorku? Co spojuje romantiku viktoriánské Anglie s drsnou realitou vězeňské planety v daleké budoucnosti? A co má společného sanatorium plné podvržených dětí a prastarý dub obrážející listím jen jediný den v roce?
Už od devadesátých let hrají v České republice stovky lidí RPG hry, které jim umožňují prožívat příběhy ve světech fantazie (nejznámější z těchto her je Dračí doupě). Přesto teprve nyní vychází sbírka povídek, která představuje všechny významné české RPG projekty na jednom místě. Poprvé tak máte příležitost ochutnat, jaké příběhy můžete v herních světech od českých tvůrců prožít, s jakými bytostmi se v nich můžete setkat, kým se zde vy sami můžete stát.
Kniha však není určena jen hráčům – vždyť vyprávění příběhů je staré jako lidstvo samo. Společným tématem této sbírky je zločin a trest. A tak můžete napjatě sledovat, jak zestárlého vykradače hrobek dohánějí dávné hříchy, jak zlomyslní dokážou být britští skřítci nebo jak skončí setkání zraněného komtura rytířského řádu s ranhojičem, který má důvod s jeho léčbou příliš nespěchat.Kniha v českém jazyce!


Stažení Hry s příběhem: Zločin a trest zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Hry s příběhem: Zločin a trest (0.00 EUR)


Stažení Hry s příběhem: Zločin a trest zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Hry s příběhem (1.)

  Žánr:
  Povídky, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Mytago
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  perko

  23. února

  Tohle dílo ohodnotit, to není žádná sranda. Začátek mě nadchl a navnadil, poté pár slabších chvilek, pak zase nářez. Asi 200 stránek jsem měl přečteno hodně rychle, s tím zbytkem jsem chvílemi trochu zápasil. Z mého pohledu velké výkyvy v atraktivitě povídek, ke konci mi docházel dech. Nakonec 4 hvězdy za skvělé kousky – Dům na vršku a Stíny Erinu.

  Čtec

  23.06.2014

  Výrazný počin z prostředí české fantasy a sci-fi (a neomezoval bych dosah jen na RPG). Nejvíce mi v paměti utkvěly povídky Hlasy mrtvých a Stíny Erinu (Vločka je fajn postava), přičemž za nejlepší považuji právě Hlasy mrtvých od Petra Dolníka. Pro větší objektivnost musím ale dodat, že je mi bližší svět fantasy než sci-fi, takže takto můj příspěvek berte. / Přečetl jsem si recenzi od Jana Červenky, na kterou je zde odkaz. A mám úplně opačný názor na povídku Tajemství Dubu, která je označena za nejlepší. Zmiňované reminiscence na Jméno růže jsem si nevšiml a přišla mi naopak nejslabší z celé sbírky, byť nejdelší. Přiliš lineární, nepřekvapivá, jednoduchá až naivní (i když to třeba byl záměr).