Hra s ohněm PDF, ePub, Kindle

By | 06/26/2018

Hra s ohněm

Druhý díl zamýšlené trilogie, v němž vystupují téměř všechny postavy "Lidí na křižovatce". Děj je položen přibližně mezi datum požáru říšské sněmovny v Berlíně a počátek okupace 1939. S truchlosměšným dramatem paličského kousku Göringova svazuje román pražského advokáta Gamzu, který chtěl obhajovat falešně nařčeného kom. poslance Torglera a odmítnut stává se napjatým posluchačem. Hrdinou lipského a berlínského lži procesu je obžalovaný Dimitrov. -Státní cena pro rok 1948.Kniha v českém jazyce!


Stažení Hra s ohněm zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Hra s ohněm (0.00 EUR)


Stažení Hra s ohněm zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Romány, Literatura česká
  Vydáno: , Naše vojsko
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Stilico

  26.06.2013odpad!

  Proč odpad? U knihy, která je čtivá a má zajímavý děj? Je v ní mnoho zajímavých postřehů a dokáže mnoho věcí dobře postihnout?
  Protože mnoho z daných informací je nádherně překrouceno a využito pro propagandu. Je obtížné říci, kde končí zpravodajský popis a kde začíná prokomunistické zkreslení událostí. Uvědomělý hlavní hrdina vidí všechny věci a děje správně, pouze on, strana a hlavně Sovětský svaz. Stát, který jediný by nás chránil proti nacismu.
  Paradox za všechny, jedna z nejkladnějších osob vystupujících v ději, soudruh Dimitrov. Nespravedlivě souzen v rámci lipského procesu. Na tomto procesu je ukázáno, jak hrůzný systém představuje nacismus, když je schopen vykonstruovat nesmyslné obvinění. Proti tomu nic, ale tento hodný a kladný Dimitrov, ušlechtilost sama, po válce v rodném Bulharsku nastolil stalinismus a v rámci vykonstruovaných procesů poslal mnoho lidí na smrt.
  Pokud bych hodnotil pouze děj a čtivost, tak třeba 80%, ale knihy by měli sdělovat i poselství, o což se i tato kniha snaží. Poselství této knihy zasluhuje odsouzení.
  reakce na binyska: souhlasim, že ne vše, co bylo kladného napsáno o komunistech, je propaganda, a take s tim, že ne vše o antikomunistech je pravda. Nemyslím si ale, že by to byl případ této knihy. Tato kniha vznikla za účel správně interpretovat události okolo roku 1938.
  Jedná se o čirou ukázku demagogie a manipulativního textu, jinak si nedokážu vysvětlit popis SSSR, která budí dojem ráje na zemi a to se jedná o období 30. let za tuhé vlády Stalina.
  Souhlasím, že každá kniha je ovlivněna dobou, což nám dovoluje je lépe pochopit, ale určitě je to neomlouvá.

  maryzka

  26.04.2012

  budu si to muset rozmyslet ale tento díl z trilogie mě tedy dostal. Dalo se to číst i když mám několik vydání ale jsou upravovaná. z padesátých let je tam cítit válečné procesy a strach aby nebyla postighována za třídní puvod(soukromý názor upozornuji 50 leta jsem nezažila takže tohle berte opravdu jako soukromý názor) ze 60 let jsou některé věty a pasáže vypušteny.