Hospoda U nesváru PDF, ePub, Kindle

By | 06/28/2018

Hospoda U nesváru

Je tu zase brabantský venkov, je tu podivná hospoda a v ní stůl, u něhož se schází místní honorace. Bývá tu pan notář, obecní písař, pan stavitel, listonoš o mnoho jiných postav a postaviček, kterým tento mistr plastického líčení dovede nalít specificky nizozemskou krev do žil – jsou to často šosáci, ale jak se dovedou vzrušit, jak dovedou uzavírat silácké sázky, jak se dovedou prát o bytí.
Hospoda však tvoří jen pestrý rámec knihy. Vlastní děj je naplněn několika důkladně prokreslenými lidskými osudy, které jsou asi z nejdramatičtějších, jaké kdy Coolen napsal. Jsou tu tragedie nejotřesenější, končící zcela bezútěšně jen jediným možným východiskem, smrtí, jsou tu příběhy plné lidských vášní, zavádějících až k prahu sebezničení, jsou tu osudy, které již již hrozí končit rozkladem, když tu autor přece najde a rozkřeše v lidském nitru jiskru..Kniha v českém jazyce!


Stažení Hospoda U nesváru zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Hospoda U nesváru (0.00 EUR)


Stažení Hospoda U nesváru zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Herberg in´t Misverstand (1938)

  Žánr:
  Literatura světová
  Vydáno: , Melantrich
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Harry

  26.10.2015

  Román z brabantského venkova v Holandsku před II.světovou válkou přibližuje osudy obyvatel jedné vesnice, kteří se často setkávají v místní hospodě U nesváru. Kniha nemá hlavního hrdinu a z mnoha postav utkví v paměti trojice žen různorodých povah a samozřejmě osudy (mnohdy i tragické) ostatních obyvatel. Autor věří v osud, před nímž máme mít pokoru a zároveň hlásá optimistický příslib , že život může být zlý, ale je třeba v něm vytěžit co se dá, třeba i pro příští generace.