Heinrich Himmler, druhý muž Třetí říše PDF, ePub, Kindle

By | 05/24/2018

Heinrich Himmler, druhý muž Třetí říše

Pozornost historiků nikdy neupoutávaly jen postavy tvůrčí a kladné, nýbrž i rozporné, záporné a temné, jak to odpovídá životní pravdě. Říšský vůdce Heinrich Himmler a jemu podobní se významně podíleli na vytváření děsivé atmosféry hitlerovského nacismu. Himmlerova biografie proto přispívá k hlubšímu poznání a pochopení pravdy naší doby. Ani v dnešním světě německý fašismus bohužel nepředstavuje jen archivní záležitost, spadající do kategorie historických poučení, nýbrž téma svrchovaně současné a aktuální.

Tato kultivovaná, mnohovrstevnatá biografie klade velký důraz na psychologii hlavní postavy, na její citové zázemí, individuální charakter, vývoj a vztahy vůči druhým i vůči době a společnosti. Jako charakterizační prostředky jsou použity dobové dokumenty, citáty, ověřené a ověřitelné skutečnosti. Autorovi se podařilo bezezbytku využít možnosti dokumentu a beletrie a nabízí čtenáři skutečně uchvacující a vyčerpávající svědectví.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Heinrich Himmler, druhý muž Třetí říše zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Heinrich Himmler, druhý muž Třetí říše (0.00 EUR)


Stažení Heinrich Himmler, druhý muž Třetí říše zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura česká, Literatura naučná, Biografie a memoáry
  Vydáno: , Univers Praha
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Freiherr

  03.12.2017

  Čtivá a dobře zpracovaná studie. Bohužel některé pasáže trpí ideologickým balastem doby. Kvalitou a rozsahem sice nemá na Padfieldovo pojednání, ale stojí za přečtení.

  borsalino_csfd

  04.01.2015

  Heinrich Himmler patřil k významným vůdcům Třetí říše, a přitom byl jeho šedou eminencí. Snad proto chybí ucelenější pohled na tuto osobnost. Tato kniha trpí datem svého vzniku (1984, vydána 1986), takže je místy velmi poplatná době svého vzniku (zejména pasáž, kdy Hitler napadl Rusko). Na druhou stranu poskytuje dost informací, abyste si mohli udělat celkový obrázek o tomto sociálním inženýrovi, demagogovi a vykonavateli v jedné osobě.

  honza66

  02.04.2013

  Velmi kvalitně zpracovaná monografie H. Himmlera. Jak patrno, i o Himmlerovi, o kterém byly napsány stovky knížek, lze napsat relativně objevnou a velmi čtivou knihu.

  díky