Hanácká sága PDF, ePub, Kindle

By | 05/29/2018

Hanácká sága

Příběh významné hanácké rodiny Svozilů, která měla na Moravě vliv politický i hospodářský, od konce 19. století do poloviny minulého století.
Vyprávění spisovatelky Hermy Svozilové-Johnové o rodině svých předků, jejichž život byl spjat s úrodnou Hanou. Informace čerpala z rodových zápisků, dopisů a zejména ze svého archivu, který obsahoval četná alba fotografií a její deníky. První část vzpomínek je věnována širokému rodinnému společenství, rodičům a zástupu tet, strýců, bratranců a sestřenic včetně chůvy Andělky. V ukázkách z korespondence a výpovědích, líčí příběh vlastního života, kdy se vnuk a vnučka Josefa Svozila (zakladatele rodu) do sebe zamilují a založí rodinu. Poslední část je věnována autorčině životu po boku manžela, prostějovského starosty v letech 1937-39, vězněného účastníka odboje a exponovaného poválečného politika.Kniha v českém jazyce!


Stažení Hanácká sága zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Hanácká sága (0.00 EUR)


Stažení Hanácká sága zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Biografie a memoáry
  Vydáno: , Arista
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  maryzka

  01.06.2012

  Zajímavý život, pestré osudy rodin Svozilů a Johnů. Jenom škoda, že to skončilo narozením synů- ráda bych znala jejich osudy