Haldy PDF, ePub, Kindle

By | 05/23/2018

Haldy

Nejvrcholnější román národní umělkyně, zachycující ve vyhrocených třídních konfliktech obraz Ostravska ve válečných letech 1914-1918. Na osudech několika lidí je zde zobrazeno jednak soukromí ostravských horníků, jejich válečná bída, také však jejich boj proti nelidskému vykořisťování, hladu a politickému útlaku – mistrně jsou podány scény líčící mohutné lidové demonstrace, stávky a srážky s policií – a jednak zhýralý život tehdejších vládců Ostravy. Poutavý umělecký dokument, zachycující třídní protiklady ve velkém průmyslovém městě za první světové války.Kniha v českém jazyce!


Stažení Haldy zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Haldy (0.00 EUR)


Stažení Haldy zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Romány, Literatura česká
  Vydáno: , Československý spisovatel
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  sgjoli

  01.04.2013

  Nebýt toho, že jsem tu knihu četla na seminář, protože jsem na ni měla referát, asi bych se k ní nejspíš nikdy nedostala. Nelituju toho však. Kniha mne bavila, četla se mi lehce. Jestli jsem měla s něčím trochu problém, bylo to množství postav – ze začátku se mi jednotliví lidé bůh ví proč trošku pletli, ale jinak si nemohu stěžovat. Líbilo se mi, jak autenticky Tilschová dokázala vykreslit protikladnost chudých lidí na jedné straně (jejich zoufalství z bídy a hladu) a bohatých lidí na straně druhé (rozmařilost, pánovitost).