Genocida PDF, ePub, Kindle

By | 04/30/2018

Genocida

Jejich královna je mrtvá a život v hnízdě nabírá jiný směr. Na planetě připravené o jedinou vůdčí sílu dochází k rozkolu: dvě rasy vetřelců, kdysi spojované jedinou všemocnou matkou, nyní rozdělily své síly v ničivé válce plné prolévané kyseliny. Na Zemi, jednu generaci po vyhubení vetřelců a obnovení normálního života, se zatím sjíždějí atleti z celého světa na Hry dobré vůle. Někteří však přicházejí s novým nebezpečným pomocníkem: drogou zvanou Oheň, destilovanou přímo z esence tělesné chemie vetřelců. Armáda ji chce. Prahne po ní i farmaceutický magnát Daniel Grant. A jediné, kde lze tuto nenahraditelnou surovinu nalézt, je svět zmítaný holocaustem vetřelců…Kniha v českém jazyce!


Stažení Genocida zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Genocida (0.00 EUR)


Stažení Genocida zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Vetřelci (4.)

  Originální název:

  Genocide (1993)

  Žánr:
  Horory, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Perseus
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Terva

  08.11.2015

  Zjizvili tvář země – Zdevastovali lidskou populaci – A nyní je máme v krvi……….. Není to tak explozivní, jako předešlé tři příběhy. Vlastně ani obálka není nějak moc výrazná a oranžová barva tomu vůbec nesedne. Tento příběh má však jednu zvláštní zápletku. Potkáme zde i druhou rasu Vetřelců červené barvy bojující proti druhé vetřelčí rase. Malá ochutnávka: Asi sto mil od původního hnízda se nacházelo další. Hnízdo, které se podle senzorů svým tvarem trochu lišilo od toho původního.

  MildeZ

  16.10.2014

  Tak předchozí tři knížky věnující se vetřelčí tématice od zcela jiného autora nebyly vůbec špatné. A to samé se dá říci i o této knize. Oddechovka, která potěšila. Dávám plný počet 😉