Flotila zatracenců PDF, ePub, Kindle

By | 03/29/2018

Flotila zatracenců

Po dlouhé době Stena opouští štěstí.

Sotva prolezl imperiální pilotní školou, je mu přidělena taktická divize na Periferních světech, kde se imperiální důstojníci zajímají spíše o to, jak jim padne uniforma, než aby zdokonalovali své vojenské umění.

Nepřátelští Tahnové si pro svůj dlouho plánovaný útok proti Říši nemohli vybrat lepší místo ani čas. Sten se svým mužstvem čelí obrovské tahnské přesile – a od Věčného Císaře, který je sám obléhán, nemohou očekávat žádnou pomoc.

Vše nasvědčuje tomu, že Stenovy dny jsou sečteny. Jestli však bude muset zemřít, nehodlá odejít sám…
Kniha v českém jazyce!


Stažení Flotila zatracenců zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Flotila zatracenců (0.00 EUR)


Stažení Flotila zatracenců zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Sten (4.)

  Originální název:

  Fleet of the Damned (1988)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Sci-fi
  Vydáno: , Perseus
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  tartan

  21. února

  Po detektívnej tretej časti prichádza čistokrvná a po úvodnom pilotnom výcviku a príchode novopečeného komandéra Stena na nové miesto určenia (Periférne svety) takmer non-stop vojenská akcia – vo vesmíre, na zemi, pod zemou a dokonca aj pod ľadom. Flotila zatracenců je zatratene dobrou akčnou military sci-fi, výdatne inšpirovanou bojmi druhej, ale i prvej svetovej vojny (pevnosť Sh´aarl´t). Okrem Stena a jeho nerozlučného parťáka Alexa Kilgoura (opäť sa dočkáme ďalšieho z jeho omračujúcich vtipov), generála Mahoneyho a samotného cisára (z nepriateľov treba spomenúť madam Atago – vrchnú veliteľku tahnských útočných síl), sa tu objavuje množstvo nových a zaujímavých postáv, bohužiaľ máloktorá z nich sa dožije konca knihy. V rámci žánru ide o veľmi slušný nadpriemer, kniha sa číta na jeden dych a pri maximálne otvorenom konci nezostáva iné, než sa rovno vrhnúť na ďalšie pokračovanie.

  lanusinka

  05.11.2012

  Mám prostě výcvikové části téměř jakýchkoli knih, které se nějak dotýkají armády, takže v tomhle je snadné se mi zavděčit. A epická bitva o bunkr nemá chybu…