Edith Piaf: Bez lásky nejsme nic PDF, ePub, Kindle

By | 04/26/2018

Edith Piaf: Bez lásky nejsme nic

Příběh fenomenální zpěvačky… Ze dna ulice až na vrchol světových pódií

Byl by to neuvěřitelný román – kdyby to nebyl její skutečný život.

Osud, který se stal legendou. Magickou, triumfální i tragickou…

Barvitá dobová mozaika, kterou přišli poskládat Edithini slavní souputníci, mecenáši, kolegové, přátelé, manželé, milenci i rivalové. Marcel Cerdan, Théo Sarapo, Marlene Dietrich, Charles Aznavour, Jean Cocteau, Yves Montand, Georges Moustaki… a mnozí další se svěřují s důvěrnými vzpomínkami. Slavní promlouvají o ještě slavnější.

Edith Giovanna Gassion vzlétla doslova z dlažby pařížské Pigalle až na oběžnou dráhu světové hvězdy. Zrodila se Édith Piaf. A dobyla svět.
Celý její osud byl poznamenán bizarními událostmi a tragédiemi, stejně jako divokou stravující vášní. Drobná, jen 147 cm vysoká ženička, za dveřmi svého domova zničená chorobami a závislostmi, zářila na pódiích jako světlice.

Edithina biografie patří k těm, které se čtou bez dechu jako román, a z jejích stránek jako by k nám doléhal její vášnivý, lkavý zpěv.

Bez lásky nejsme nic… A ničeho nelitujme.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Edith Piaf: Bez lásky nejsme nic zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Edith Piaf: Bez lásky nejsme nic (0.00 EUR)


Stažení Edith Piaf: Bez lásky nejsme nic zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Édith Piaf: Sans amour on n´est rien (2013)

  Žánr:
  Literatura naučná, Biografie a memoáry
  Vydáno: , Metafora
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  hajrys

  19.07.2017

  Malinko zklamání, ale moje chyba. Čekala jsem něco trošku jiného než suchý výklad. Miluji její hlas. Za vyčerpávající množství informací ze života této geniální šansoniérky dávám 5 hvězdiček.

  martas006

  09.01.2017

  Nebylo to špatné, ale chyběla tomu šťáva. Třeba to chtělo jen napsat jiným zajímavějším stylem.

  Eliška_P

  28.06.2016

  Velké očekávání, velké zklamání. Kniha samotná mě moc nezaujala, dočetla jsem ji jen díky tomu, že jsem chtěla znát Edithin život celý. Kdybych se nenutila, vůbec bych ji nedočetla.

  Licie84

  24.04.2016

  Baječně napsané. Viděla jsem i film,ale to nebylo ono,spousta informací tam chyběla. Na té knize se mi nejvíce líbilo částečný překlad některých písní.

  Ajvy

  21.04.2015

  Obraz Edith Piaf z edice beletrizovaných životopisů nakladatelství Metafora se takřka neliší od toho, co jste už slyšeli, viděli nebo četli jinde, přesto by tato kniha měla být pro milovníky francouzské šansoniérky povinností. Jde o opravdu plnohodnotnou biografii, která je podložena skutečnými fakty. Na knize také oceňuji, že byť vyšla v rámci 50. výročí od Edithiny smrti, Brierre ji nepojal jako chvalozpěv, ale vedle popisu veškerých jejich úspěchů dokázal upozornit na i mnohé zápory její povahy. Palec nahoru!

  MartinaF

  28.11.2014

  Znala jsem písničky Edith Piaf, něco málo jsem tušila o jejím životě díky filmu, ale životopisná kniha mi dala nahlédnout do jejího nitra a také do jejích lásek, které potřebovala jako vzduch k dýchání.

  tkometka

  26.11.2014

  Kniha je obrazem života Edith od dětství až po její odchod. Vystihuje způsob života, myšlení i kariéru zpěvačky. Kniha obsahuje mnoho názvů a úryvků z písní zpěvačky i informace kdo je jejich původcem. Přes mnoho francouzských názvů se čte životopis vcelku dobře a intuitivně. Piaf byla jedinečná a nenahraditelná už kvůli její osobnosti. Myslím že kniha svého čtenáře opravdu uspokojí.

  hanča34

  16.11.2014

  Přečetla jsem jedním dechem, velmi realisticky vylíčen její nelehký život.