Edinburgh PDF, ePub, Kindle

By | 05/30/2018

Edinburgh

Dějiny bez přikrášlujících vynechávek! Od doby bronzové, kdy žili v jeskyních, až do devatenáctého století, kdy bydleli ve vysokánských činžácích, vedli Skoti bitvy s tyrany a bojovali o vládu nad svým hlavním městem. S touto knihou se můžete vydat na rychlou procházku po ohavných a krutých dějinách Edinburghu. Chcete vědět: – Čí nakládaná kůže se stala vyhledávaným suvenýrem? – Proč je to v pořádku, když člověk plive na edinburské High Street? – Jak žákům edinburské střední školy prošla vražda? Cestu do minulosti si můžete naplánovat podle rozverné rozkládací mapy města – na jeho proklatém hradě se dozvíte o nebezpečných útocích, jimž se bránil; na tamější High Street poznáte celé davy dějinných děsů; a navštívíte palác Holyroodhouse, domov unesených králů a dějiště záhadných vražd. Dějiny ještě nikdy nebyly tak děsivé!!!Kniha v českém jazyce!


Stažení Edinburgh zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Edinburgh (0.00 EUR)


Stažení Edinburgh zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Historie
  Vydáno: , Egmont (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Peter.Melon

  13.05.2012

  Jedna z knih ze série Děsivé dějiny,kterou jsem si přečetl až později.Hodnotím ji průměrnými známkami(60 procenty).Docela mě tato kniha zaujala a je i občas zábavná.Dostal jsem se k ní až v dospělosti z knihovny.Jinak jako dítěti se mi tyto knihy ze série Děsivé dějiny celkem líbily a docela i bavily.Terry Deary je fajn…