Dvůr tisíce sluncí PDF, ePub, Kindle

By | 03/29/2018

Dvůr tisíce sluncí

Sten se probojoval z postu otrockého dělníka na továrním světě až na velitele Císařovy osobní stráže, imperiálních Gurkhů.

V průběhu svých prvních tří měsíců na Původním světě se však setkal pouze s intrikami dvora. Zdálo se, že imperiální palác není pro poctivého bojovníka to správné místo. Poté však bomba proměnila jeden přístavní bar v trosky a ze tří neznámých osob v něm nadělala sekanou. Stopa odhalila „spiknutí“ a poukázala přímo do řad imperiálních zaměstnanců.

Pouze díky rychlé – a krvavé – akci ze strany Stena, Alexe Kilgoura a jedné drsné detektivky může Říše zůstat pohromadě a Věčný Císař naživu.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Dvůr tisíce sluncí zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Dvůr tisíce sluncí (0.00 EUR)


Stažení Dvůr tisíce sluncí zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Sten (3.)

  Originální název:

  The Court of a Thousand Suns (1985)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Sci-fi
  Vydáno: , Perseus
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  tartan

  21. února

  Tretia časť série o Stenovi s poetickým názvom, ktorý je len iným, ľubozvučným názvom cisárskeho dvora, je dominantná najmä svojou detektívnou líniou. Sten ako veliteľ cisárovej osobnej ochranky, pozostávajúcej zo 150 dokonale vycvičených, smrteľne nebezpečných a cisárovi absolútne (už celé stáročia a po celé generácie) oddaných Gurkhov, sa ujíma z poverenia samotného cisára neľahkého prípadu vyšetrovania nepodareného (teda ako sa to vezme) atentátu, ktorý vo svojich dôsledkoch otrasie samým srdcom ríše a privedie ju na pokraj nechcenej vojny s militaristickým tahnským impériom (podobnosť s imperialistickým Japonskom je čiste náhodná, ale očividná). Zoznamujeme sa tu s ďalšími zaujímavými postavami (vedie dvojka najlepších ríšskych kuchárov a majstrov v umení usporiadavania dokonalých večierkov, mimozemšťania Marr a Senn) a o zábavu sa čitateľovi stará predovšetkým Alex Kilgour, Stenov parťák ešte z prvého dielu, muž s neuveriteľnou silou (pochádza zo sveta s 3-ma g), nenapodobiteľným škótskym prízvukom a neopakovateľnými vtipmi.

  PanTomina

  05.08.2017

  Ano ano, nejsilnější díl serie. Celkově jsem nadmíru spokojen.

  lanusinka

  05.11.2012

  Asi nejslabší díl série, tohle detektívování se k epice zbytku moc nehodí. Ale zato se představují Marr a Senn, úžasní dodavatelé hostin, podle mě jedni z nejlepších mimozemšťanů, co jich je…