Dvířka do neznáma PDF, ePub, Kindle

By | 04/30/2018

Dvířka do neznáma

Maroušek je obyčejný bankovní úředník, který má nedaleko do penze a který má své tajné sny. Do jeho vzpomínek se vkrádá kniha, jež mu připomíná dětství a inspiruje jeho touhu. Bydlí na sídlišti v bytě 3+1, ale v duchu sní o vilce se zahradou, má o ní stále přesnější představu, ví dokonale, jak by měla vypadat. A jednou takový dům objeví. Polorozpadlý, zchátralý, zanedbaný. Vloží do něj všechny rodinné úspory na stáří. Ví, že to není rozumné, ale je šťastný.
Ve starém domě postupně odhaluje různá tajemství a překvapení a to mu nakonec usnadní nutné rozsáhlé opravy. Možná je to na hraně zákona… Bude tu hrát roli podivný sen a torzo pohádkové knihy, kterou tam najde? A podaří se mu díky tomu dům opravit podle svých představ?
Zdá se, že je mu osud nakloněn. Ale bude tomu tak až do konce?
Sledujeme tak příběh dospělého muže s klukovskými sny, který se dostává do konfliktu reálného a pohádkového světa, a od první do poslední stránky můžeme všechno prožívat s ním. Možná se i trochu bát, aby se mu to podařilo…Kniha v českém jazyce!


Stažení Dvířka do neznáma zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Dvířka do neznáma (0.00 EUR)


Stažení Dvířka do neznáma zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Romány, Literatura česká
  Vydáno: , Baronet
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (11)

  Přidat komentář

  ViolettaCh.

  17.12.2017

  Ani tohle se panu Cimickému moc nepovedlo. Fiktivní děj, o němž se nakonec ukáže, že je to vlastně sen. No nevím, ale od pana autora jsem četla už lepší knihy. Musím však konstatovat, že jeho knihy z poslední doby celkově za mnoho nestály. Snad se autor polepší.

  kilometr

  04.11.2017odpad!

  Neuvěřitelně imbecilní kniha!Takovou patlaninu jsem už tedy dlouho nečetl!Pana Marouška bych s chutí nakopal do řiti!Stejně jako pana autora!Neuvěřitelný hnus a neskutečná spisovatelská nemohoucnost!!!! 0%.

  JIVaJaH

  23.05.2017

  Jak zde už někdo psal…J.Cimický je autorem hlavně detektivních příběhů. Já jsem na jeho krimi nenarazila. Nelituji, ale určitě bych si nějakou přečetla. Tato kniha byla výborná nejen dějem, ale i milým rozporem snu x reality. Kroutila jsem nevěřícně hlavou nad nálezem, setkání Vlastimila s těmi pravými lidmi a čekala zlom…
  Moc mě pobavil okamžik výměny šéfů v práci hlavního hrdiny. Setkání ambiciózních sebemilujících postav s obyčejným člověkem bylo vážně výborné. Navíc připomínka módní hermafroditní úpravy ženského příjmení nebylo od věci.

  kolacky

  05.05.2017

  Krásná pohádka o tom, kterak pan Maroušek skrze vysněný dům a tři kouzelné kočky ke štěstí přišel… Taky jsem u Jana Cimického zvyklá spíš na detektivky, ale tohle je vážně fantastický příběh – o nečekaném pokladu, knížce z dětství (taky jich pár mám), skutečně dobrých přátelích a trpělivé, hodné manželce. A ten dům, tu úžasnou vilu, tu bych si taky dala říct…

  martina.bella

  17.02.2017

  Milé překvapení, přečetla jsem náhodou a je to úsměvná, svým způsobem i dojemná knížka s nečekaným koncem. Doporučuju všem, kdo mají též své sny 🙂

  lea735

  09.02.2017

  Zklamání, čekala jsem detektivku. Nelíbilo se mi to, přeskakovala jsem stránky odradilo mne to od dalších knih pana Mudr.

  Aggie.

  15.04.2016

  Nevěděla jsem, co mám od téhle knížky čekat. Tak jsem se prostě pustila do čtení a smířila se s tím, že nějaké zápletky, které se tam začaly rozvíjet zase rychle skončily nebo zůstaly otevřené a i s tím, že je příběh neskutečný a s velmi šťastným a idylickým koncem nebo spíš celé to bylo šťastné. Bylo to tak absurdní, až to bylo vtipný. A vlastně to bylo docela hezký a taky jsem konečně přečetla něco českého.

  bbara155

  05.11.2015

  Hezká pohádka! 🙂

  orinka3

  28.07.2015

  A tak…nebylo to špatné čtení na jedno odpoledne. Jenom si z nás pan doktor Cimický malounko utahoval.

  jasmína

  04.03.2015

  Kniha se mi moc líbila, četla jsem poprvé něco od pana Cimického, a je pravda, že jsem si říkala, tolik štěstí najednou, to není možné, a konec jsem tak nějak pochopila, že si vše pan Maroušek jen vysnil, a nepochopila jsem ale úplně, zda si vysnil i manželku, když na konci ho doma čekaly jen kočky…..

  muzka

  21.10.2014

  Co napsat? Knížka se velmi hezky čte, příběh je neskutečný, zvláštní, občas jsem přemýšlela, jestli nejsem blázen:-) Hodně jsem pospíchala, abych věděla jak ta změť událostí dopadne. Najednou tu byla poslední stránka a já…… se 5 minut nahlas smála 🙂