Dva metre pod zemou / Bábka pre mŕtveho PDF, ePub, Kindle

By | 05/30/2018

Dva metre pod zemou / Bábka pre mŕtveho

V anglosaskej detektívnej literatúre sa objavuje čoraz viac autoriek, ktoré sú dôstojnými nasledovníčkami Agathy Christie alebo Dorothy Sayersovej. Radí sa k nim aj Dorothy Simpsonová, bývalá učiteľka francúzštiny a autorka niekoľkých detektívnych príbehov s ústrednou dvojicou sympatických vyšetrovateľov – inšpektorom Thanetom a seržantom Linehamom.
Románové príbehy Dorothy Simpsonovej možno označiť za „pokojné“ detektívky. Vychádzajú zo skutočného života, odohrávajú sa v reálnom prostredí anglického vidieka a sú zaľudnené plejádou plnokrvných malomestských postavičiek. Popri odhalení páchateľa kladie autorka dôraz na objasnenie motívov vraždy. Toto psychologizujúce pozadie prípadu je rovnako dôležité ako vecné dôkazy.
V prvom príbehu sa stretávame s vraždou nenápadnej starej dievky utláčanej panovačnou matkou. Hoci všetko nasvedčuje, že žila dvojakým životom, pravou príčinou jej smrti sú vlastne pokrivené ľudské vzťahy.
V druhom príbehu ide o zdanlivo nezmyselnú samovraždu úspešného lekára. Pri vyšetrovaní vyjdú najavo niektoré podozrivé momenty, ktoré vrhnú na prípad celkom nové svetlo.Kniha v českém jazyce!


Stažení Dva metre pod zemou / Bábka pre mŕtveho zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Dva metre pod zemou / Bábka pre mŕtveho (0.00 EUR)


Stažení Dva metre pod zemou / Bábka pre mŕtveho zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Six Feet Under / Puppet for a Corpse (1982)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Slovenský spisovateľ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Norea

  07.04.2015

  Prečo píšem znova prvý komentár ku knihe, čo patrí do Zelenej knižnice? Azda to nik nečítal? Prečítajte si túto knihu, je to milá detektívka, kde som si obľúbila detektíva. Konečne je to detektív ľudského charakteru, ktorý nehovorí o sebe v tretej osobe. Dostaete sa do malého mestečka a spoznáte vďaka nemu všetkých obyvateľov. Kúsok po kúsku sa dozvedáte čo sa deje a sami váhate, kto to môže byť. Veď o tom sú detektívky, stáť sa vyšetrovateľom a všímať si všetko naokolo. Stačí už len povedať: Hor sa do pátrania!